Обігрівачі - Електрорадіатор ЕРА (від 480Вт) Відмінна Ціна

Електрорадіатори Ера

Найсучасніший обігрівач для автономного опалення

 Призначений для автономного опалення приміщень будь-якого призначення: квартири, котеджу, дачного будинку, офісу, виробничого приміщення, вагончики, сторожки, кіоски. Це найкращий варіант для додаткового опалення Вашої квартири!

 Електрорадіатор ЕРА - це алюмінієвий секційний радіатор з електронним блоком управління, нагрівальним елементом (тен) і двома цифровими датчиками температури. Електрорадіатори заправлені водою, тому представляють собою звичне і комфортне для людини водяне опалення. Різниця лише в тому, що для повноцінного опалення Вашого будинку електрорадіатори Ера не потрібні складні системи з котлами і розводкою труб. Електричний радіатор Ера працює від звичайної розетки з заземлюючим контактом.

 Підприємство Квант Успіху виробляє електричні радіатори ЕРА з 2009 року. Наші прилади обігрівають будинки, квартири, офіси і магазини по всій Україні. Електрорадіатори ЕРА не перший рік працюють практично в кожному населеному пункті нашої країни від Ужгорода і Берегова до Марковки і Біловодська.

ПЕРЕВАГИ електрорадіатор ЕРА

- Комфортне водяне опалення

- Висока тепловіддача і швидкість нагріву

- Максимальна економія електроенергії

- Простота у використанні

 Протягом 1-2 днів після замовлення Ви отримуєте повністю готовий до експлуатації електрорадіатор. Вам залишається тільки встановити його в потрібному місці, підключити до мережі, виставити бажану температуру в приміщенні і "забути" про холод назавжди!

 Даний обігрівач на сьогоднішній день є найкращим варіантом додаткового і автономного опалення і оптимально поєднує в собі багато переваг. Про відмітних характеристиках електрорадіаторів читайте детальніше тут >»

Варіанти автоматики економного електрорадіатори ЕРА

 Будь-яка автоматика ЕРА працює в режимі Клімат-Контроль і постійно відключає електричний радіатор при досягненні бажаної температури. Як тільки температура водуха в приміщенні знизиться на 0,5 ° С автоматика знову включить електрорадіатор.

Блок автоматики для електрорадіатори ЕРА може бути двох видів:

ЕРА - з установкою температури по радіатора і повітрю (інструкція Ера);
ЕРА + доповнена можливістю програмування необхідної температури повітря за часовими періодами на кожен день тижня (інструкція Ера +).

 Перший варіант автоматики простіше в настройках і має кришку-накладку, яка закриває торець секції радіатора по всій її висоті (см. Фото ЕРА 10 секцій).

 Другий варіант автоматики має малу кришку-накладку (див. Фото ЕРА 5 секцій) і при правильній установці програми (зниження заданої температури на ніч, при тривалій відсутності людей в приміщенні або при роботі з двозонним лічильником електроенергії) істотно заощаджує витрати на опалення.

Ціна на електрорадіатор ЕРА з будь-яким варіантом автоматики однакова.

Алюмінієві електрорадіатори ЕРА - Варіанти заповнення

 За замовчуванням електрорадіатори заповнюються дистильованою водою, що дозволяє уникнути накипу на тене. При цьому вода нагрівається втричі швидше, ніж масло, віддає тепло алюмінієвим секціях, що також дозволяє економити Ваші кіловати і не перетоплювати приміщення.

 На Ваше замовлення електрорадіатор ЕРА може бути заповнений спеціальної незамерзаючої рідиною для систем опалення (-20 ° С). В цьому випадку обігрівач можна сміливо залишати, наприклад, в дачному будиночку, що не переживаючи про те, що з ним щось трапиться при аварійному відключенні світла. Рідина (Глітерм) проводиться на основі гліцерину і абсолютно нешкідлива для людини, тоді як застосування в системі опалення інших незамерзаек (тосол і ін.) Заборонено через їх отруйності.

Електричний радіатор ЕРА - Установка і підключення

 Монтаж електрорадіатори на місці займає лічені хвилини. Це може бути або стандартне кріплення на стіну за допомогою анкерів для секційних радіаторів, або мобільна версія - установка на підставках. А для підключення до мережі потрібна звичайна розетка із заземлюючим контактом. Тому при необхідності Ваша повноцінна система опалення може бути легко перенесена на інший об'єкт (з орендованого приміщення, наприклад).

Про переваги ЕРА в порівнянні з масляними обігрівачами і конвекторами читайте в нашій статті "Чому електрорадіатор Ера !?"

Нам довіряють:

- Офіси СК «Оранта»,

- ресторани AltBeer і Beerlin,

- мережа магазинів ЕВА,

- торгова мережа «Посад»,

- ПК «Світло шахтаря»,

- піцерії, стоматологічні кабінети, аптеки, салони краси, офіси і торгові точки.

 Перед тим, як купити електрорадіатор або інший обігрівач, буде правильним зробити розрахунок тепловтрат Вашого приміщення і підібрати потужність опалювального обладнання. Це дозволить уникнути зайвих витрат при покупці і подальшої експлуатації і гарантує Вам теплі зимові вечори в колі сім'ї. Клієнтам підприємства "Квант Успіху" кваліфікований теплової розрахунок і підбір опалювального обладнання безкоштовно!

Купити електричні радіатори Ера

1. Умови оплати:
- по передоплаті - ціни на сайті - оплата за рахунком;
- післяплатою - при отриманні + 2% до ціни за послуги перевізника з повернення грошей.

2. Форма оплати:
- Готівковий розрахунок;
- безготівковий розрахунок з ПДВ - ціни за погодженням;

3. Доставка:
- самовивезення зі складу в Харкові;
- доставка в будь-яке місто України на відділення перевізника;
- з адресною доставкою на об'єкт транспортної організацією.

4.    Гарантия – 24 месяца!
   Все электрорадиаторы, произведенные предприятием Квант Успеха с 2009 года, имеют качественные комплектующие и рассчитаны на длительный срок эксплуатации. В течение гарантийного срока в все работы и материалы для Вас будут абсолютно бесплатны.
   Вместе с обогревателем Вы получаете подробную инструкцию по эксплуатации и гарантийный талон. Каждый прибор опломбирован и имеет уникальный заводской номер.

Виробник - Квант Успіху - 050-301-33-77

ТЕЛЕФОНУЙТЕ!Акція

Електрорадіатор Ера 3 секції

У наявності

2 350.0 грн.2 250.0 грн.

Площа обігріву - 5-6 кв.м Теплова потужність - 480 Вт Електрична потужність - 0,39 кВт Середня витрата ел.енергії - 0,10 кВт / ч Га..
Акція

Електрорадіатор Ера 4 секції

У наявності

2 500.0 грн.2 400.0 грн.

Площа обігріву - 6-8 кв.м Теплова потужність - 640 Вт Електрична потужність - 0,39 кВт Середня витрата ел.енергії - 0,14 кВт / ч Га..
Акція

Електрорадіатор Ера 5 секцій

У наявності

2 650.0 грн.2 550.0 грн.

Площа обігріву - 8-10 кв.м Теплова потужність - 800 Вт Електрична потужність - 0,65 кВт Середня витрата ел.енергії - 0,22 кВт / ч Г..
Акція

Електрорадіатор Ера 6 секцій

У наявності

2 800.0 грн.2 700.0 грн.

 Площа обігріву - 10-12 кв.м Теплова потужність - 960 Вт Електрична потужність - 0,65 кВт Середня витрата ел.енергії - 0,26 кВт..
Акція

Електрорадіатор Ера 7 секцій

У наявності

2 950.0 грн.2 850.0 грн.

 Площа обігріву - 11-13 кв.м Теплова потужність - 1120 Вт Електрична потужність - 0,91 кВт Середня витрата ел.енергії - 0,3 кВт..
Акція

Електрорадіатор Ера 8 секцій

У наявності

3 100.0 грн.3 000.0 грн.

 Площа обігріву - 13-15 кв.м Теплова потужність - 1280 Вт Електрична потужність - 0,91 кВт Середня витрата ел.енергії - 0,34 кВ..
Акція

Електрорадіатор Ера 9 секцій

У наявності

3 250.0 грн.3 150.0 грн.

 Площа обігріву - 15-17 кв.м Теплова потужність - 1440 Вт Електрична потужність - 0,91 кВт Середня витрата ел.енергії - 0,38 кВ..
Акція

Електрорадіатор Ера 10 секцій

У наявності

3 400.0 грн.3 300.0 грн.

Площа обігріву - 16-18 кв.м Теплова потужність - 1600 Вт Електрична потужність - 1,3 кВт Середня витрата ел.енергії - 0,43 кВт / ч ..
Акція

Електрорадіатор Ера 11 секцій

У наявності

3 550.0 грн.3 450.0 грн.

Площа обігріву - 18-20 кв.м Теплова потужність - 1760 Вт Електрична потужність - 1,3 кВт Середня витрата ел.енергії - 0,47 кВт / ч ..
Акція

Електрорадіатор Ера 12 секцій

У наявності

3 700.0 грн.3 600.0 грн.

Площа обігріву - 20-22 кв.м Теплова потужність - 1920 Вт Електрична потужність - 1,3 кВт Середня витрата ел.енергії - 0,51 кВт / ч ..

Кронштейн для монтажу

У наявності

10.0 грн.

 Для монтажу електрорадіатори потрібні кронштейни для кріплення на стіну, або підставки для електрорадіатори (підлогові, на коліща..

Посилені алюмінієві секції

У наявності

30.0 грн.

 Автоматика, розташована зліва від радіатора (лівий тен) ..
Тепловіддача однієї секції – 140 Вт Маса секції – 1.5 кг Висота секції – 350 мм Глибина секції – 85 мм Шири..

Підставка на колесах

У наявності

250.0 грн.

..

Посилені алюмінієві секції

У наявності

100.0 грн.

 Автоматика, розташована зліва від радіатора (лівий тен) ..
 Автоматика, розташована зліва від радіатора (лівий тен) ..

Незамерзаюча рідина

У наявності

20.0 грн.

..
..
Показано з 1 по 18 з 18 (всього 1 сторінок)