Приточная Вентиляція (100% Очищення) Краща Ціна + Доставка

Припливна вентиляція будинку з очищенням і підігрівом

Стоп вірус Плануєте купити вентиляцію для свого будинку або офісу? Тоді Вам саме сюди! У даній групі представлені унікальні інноваційні пристрої вентиляції та очищення повітря:
Брізери - припливна вентиляція з повним очищенням повітря і комфортним підігрівом;
Очищувачі повітря (мийка повітря) з ефектом повного знезараження від повітря від вірусів, бактерій, мікроорганізмів, алергенів, запахів і газів;
Пристрої для дистанційного керування кліматом (технологія "Розумний будинок");
Асортимент змінних фільтрів (тонкої очистки, антибактеріальні, від газів і запахів).

 МІКРОКЛІМАТ В БУДИНКУ  КОНТРОЛЮЙТЕ ⟹ АНАЛІЗУЙТЕ ⟹ ЖИВІТЬ У КОМФОРТІ
зі ЗНИЖКОЮ від Офіційного представника TION в Україні!

ВтомаПостійна втома? Через високий рівень вуглекислого газу повітря стає спертим і задушливим. Недостача чистого та свіжого повітря призводить до постійної втоми і частих головного болю.

АлергіяНабридли неприємні запахи? При неправильної вентиляції в будинку довго утримуються неприємні запахи і аромати в приміщенні (запах тютюну, хімічних засобів і т.п.). А побутові витяжки на кухні або у ванній кімнаті не завжди справляються з цим завданням?

ЦвільЗ'явилася цвіль? Висока вологість і відсутність вентиляції в наслідку призводить до появи небезпечної для здоров'я чорної цвілі та інших видів грибка на стелях, стінах та вікнах.

ПРИПЛИВНА ВЕНТИЛЯЦІЯ В КВАРТИРІ

Приточно-витяжна вентиляція Всі ці несприятливі фактори призводять до частих алергічних реакцій і респіраторних захворювань. Тому до якості повітря, що вдихається, в будинку слід поставитися серйозно. Грамотно організована вентиляція в будинку - основа комфорту та здоров'я. Природну вентиляцію можна забезпечити простим провітрюванням, однак у цього способу є недоліки: через відкриті вікна проникає не тільки кисень, але і бруд, пил, вихлопні гази і різні алергени. Куди ефективніше організувати припливну вентиляцію. Припливна вентиляція - це кращий спосіб позбавлення від спертого і задушливого повітря на кухні та інших приміщень в будинку. Припливна вентиляція з підігрівом і фільтрацією забезпечить приміщення свіжим і чистим повітрям комфортної температури без відкривання вікон.

 Припливно-витяжна вентиляція рекомендована як сім'ям, де є алергіки і маленькі діти, так і тим, у кого вікна виходять на запилену дорогу або за вікном несприятлива екологія. Правильно підібрана і встановлена ​​система припливної вентиляції в квартирі нормалізує параметри повітря в приміщенні і назавжди позбавить від таких проблем, як поява конденсату на вікнах, плісняви ​​та грибка.

ПРИПЛИВНА ВЕНТИЛЯЦІЯ З ОЧИЩЕННЯМ ПОВІТРЯ

БРІЗЕР

Здоров'яБрізер – це пристрій, який вішається на стіну усередині приміщення, через яке припливне повітря очищається і нагрівається до комфортної температури. Триступенева система фільтрації в брізері ефективно очищають вуличне повітря від великого пилу, алергенів, і шкідливих запахів та газів. Продуктивності брізера вистачає на п'ять чоловік в приміщенні. Монтаж брізера здійснюється фахівцями за допомогою алмазного буріння стін всього за одну годину. Управляти приладами припливної вентиляції і задавати необхідні параметри можна прямо зі смартфона, в цьому допоможе базова станція MagicAir. Дана система Magic Air відстежує рівень вологості повітря, температуру повітря, рівень вуглекислого газу, що дозволяє більш ефективно та економно користуватися кліматичної технікою.

  • Брізер Тіон О2 – припливно-витяжна вентиляція, оснащена фільтрами від великої пилу і дрібного пилу, фільтрами від запахів і газів (в залежності від комплектації).
  • Брізер Тіон 3S – припливна вентиляція з фільтрацією і функцією підігріву вхідного повітря, а також додатковим режимом рециркуляції повітря.

ОЧИЩУВАЧ ПОВІТРЯ

Очищення повітря від вірусівЯкщо необхідне додаткове очищення повітря всередині приміщення без припливної вентиляції, то тоді слід звернути увагу на очищувач повітря. Очищувач повітря TION Clever – унікальний очищувач повітря від вірусів, бактерій та алергенів, який позбавить від безлічі захворювань дихальних шляхів. Даний прилад очистить повітря всередині приміщення до медичних стандартів за допомогою фільтрів класу H11 і G4. Вся небезпечна мікрофлора повністю знищується очищувачем Тіон Клевер. 

 Купити припливну вентиляцію для будинку, офісу або квартири можна прямо зараз оформивши замовлення товару через корзину або зателефонувавши по телефону. Квант успіху - ми допоможемо підібрати оптимальне обладнання припливної вентиляції, щоб у вашому домі завжди панував здоровий мікроклімат!

ПРИТОЧНА ВЕНТИЛЯЦІЯ

068-307-33-77

050-301-33-77

Свіже повітря у Вашому домі!



Брізер Tion O2 Base (тільки фільтр F7)

У наявності

11 900.0 грн.

Фільтр від дрібного пилу F7 Є підігрів повітря Ціна на Брізер TION O2 вказана в комплектації BASE без урахування установки. ..

Брізер Tion O2 Standard (всі фільтри)

У наявності

12 900.0 грн.

Фільтр від дрібного пилу F7 Фільтр від вірусів і алергенів НЕРА Н1​ Фільтр від шкідливих газів АК​ Є підігрів повітря Ціна н..
Фільтр від дрібного пилу F7 Фільтр від вірусів і алергенів НЕРА Н1​ Фільтр від шкідливих газів АК​ Є підігрів повітря Сумісний з Ma..

Брізер Tion 3S Special (без фільтра AK-XL)

У наявності

19 400.0 грн.

Фільтр первинного очищення G4 Фільтр від вірусів та алергенів НЕРА Н11 Є підігрів повітря Режим рециркуляції Сумісний з MagicA..

Брізер Tion 3S Standard (всі фільтри)

У наявності

19 900.0 грн.

Фільтр первинного очищення G4 Фільтр від вірусів та алергенів НЕРА Н11 Фільтр від шкідливих газів і запахів AK XL Є підігрів по..

Брізер Tion 3S Smart (Standard + MagicAir)

У наявності

24 900.0 грн.

Фільтр первинного очищення G4 Фільтр від вірусів та алергенів НЕРА Н11 Фільтр від шкідливих газів і запахів AK XL Є підігрів по..
Фільтр класу G4 Габарити – 260 × 260 × 130 мм Продуктивність – до 100 м3/ч Робота в діапазоні температур &nd..

Очищувач повітря TION Clever

У наявності

16 900.0 грн.

Фільтр від дрібного пилу НЕРА Фільтр первинного очищення G4 Фільтр від шкідливих газів АК Ціна на очищувач Тіон Клевер в..

Монтаж припливної вентиляції TION

У наявності

2 000.0 грн.

 Правильна установка припливної вентиляції не менш важлива, ніж якість роботи брізера TION. Монтаж, вироблений некваліфікованими р..

ІЧ-модуль для кондиціонера

У наявності

2 500.0 грн.

..
Tion MagicAir Система розумного мікроклімату  Це базова станція для оцінки якості повітря і управління кліматичною технікою...

Модуль СО2+ для брізера Тіон

У наявності

5 900.0 грн.

 Модуль СО2+ стандартно купується разом з другим і наступними брізерамі TION для їх ефективного управління.  Призначений для..
Клас фільтрації – F7 Розмір вловлюються забруднювачів – 5 мкм Частота заміни – 1 раз в півроку Ціна на базовий ф..
Клас фільтрації – HEPA E11 (Н11) Ефективність – більше 99,5% Частота заміни – 1 раз в 2 роки Ціна на фільтр HEPA..
Ефективність – більше 90% Матеріал – сорбент 1 см Частота заміни – 1 раз на рік  Ціна на фільтр від запахів..
Клас фільтрації – G4 Ефективність – 80-90% Частота заміни – 1 раз на рік Ціна на базовий фільтр G..
Клас фільтрації - HEPA E11 (Н11) Ефективність - більше 95% Частота заміни - 1 раз в 2 роки  Високоефективний фільтр класу E11..
Ефективність - більше 90% Тип вловлюються забруднювачів - гази і запахи Частота заміни - 1 раз на рік  Адсорбционно-каталітич..
Ефективність - більше 99% Матеріал - активоване вугілля "Екстрасорб" Частота заміни - 1 раз на рік  Адсорбционно-ка..
Показано з 1 по 19 з 19 (всього 1 сторінок)