Приточная Вентиляція (100% Очищення) Краща Ціна + Доставка

Припливна вентиляція будинку з очищенням і підігрівом

 Атмосфера великих, а тим більше промислових, міст, перенасичена шкідливими газами і СО2. Сучасні вікна і залізобетон, в якому ми живемо і працюємо, обмежують доступ кисню. Звідси головні болі, підвищена стомлюваність, захворювання дихальних шляхів і бич тисячоліття - алергія.

 Провітрювання далеко не завжди допомагає, так як надходить через відкрите вікно повітря несе в собі пил, вихлопні гази, пилок та інші алергени. До того ж в квартирах і офісах нас оточують матеріали і меблі, насичені формальдегідами і іншими шкідливими хімічними сполуками.

 Кожному небайдужому до здоров'я свого і своїх дітей і близьких необхідно потурбуватися про якість повітря у власному будинку і на роботі. Інформація про якісну побутову техніку для очищення і знезараження повітря тільки недавно почала поширюватися в інтернеті. Лідером в розробках по очищенню повітря і виробником по-справжньому якісних продуктів є компанія TION. Випускаються ції прилади примусової вентиляції з багатоступеневою очищенням повітря (брізери) створять у Вашому приміщенні ідеальний мікроклімат з якістю повітря, яке відповідає вимогам медичної операційної (найвищий клас чистоти А).

 Даний прилад розрахований для постійного користування в житлових приміщеннях, а так само в робочих офісах і кабінетах, при проблемах з постачанням чистим повітрям, вогкістю, цвіллю, а так само неприємними запахами. При алергіях і астма - брізер відмінне рішення. Повітря в оточенні буде чистим, свіжим і здоровим.

Як працюють брізери Tion?

Повітря зовні забирається через вентиляційний отвір, здійснюється його підігрів, проводиться очищення, і після подається в приміщення. Очищення здійснюється в 4 етапи.
- Перший етап - попередня фільтрація. Відбувається затримка об'ємних забруднюючих частинок, таких як пух, пил і інше.
- Другий етап - електростатичний блок. На даному етапі заряджаються забруднюючі частинки, які притягуються до волокон об'ємного НЕРА-фільтра.
- Третій етап - об'ємний НЕРА-фільтр - забезпечується захоплення і інактивація шкідливих мікроорганізмів.
- Четвертий етап - адсорбційно-каталітичний. Проводиться глибоке очищення повітря від різних запахів, газів і шкідливих хімічних сполук за рахунок адсорбуючих речовин і каталізаторів.

 Якісна фільтрація, тиха робота, простота монтажу, зручна експлуатація - величезна кількість позитивних сторін криється в цьому агрегаті. Варто відзначити, що установка брізера Tion не займе більше години і не завдасть шкоди вашому новому ремонту.

Про компанію

 TION - це підприємство, яке є провідним фахівцем в області досконалої чистоти, стерильності і безпеки навколишнього мікроклімату. Устаткування, яке розробляється і виробляється компанією, може застосовуватися в різних областях: починаючи від використання в побуті, харчової промисловості та медичних лабораторіях до об'єктів великої промисловості. Продукція Tion імпортується в більш ніж 20 країн світу і має великий успіх і позитивні відгуки.

 Більш докладно про припливну вентиляцію читайте тут >>>

Купить приборы для очистки воздуха и вентиляции

Квант Успеха - 050-301-33-77

ЗВОНИТЕ!Фільтр від великої пилу Фільтр від дрібного пилу НЕРА Фільтр від шкідливих газів АК Фільтр первинного очищення F7 Є підігрів повітр..

Брізер Tion 3S

У наявності

17 400.0 грн.

Фільтр від великої пилу Фільтр від дрібного пилу НЕРА Фільтр первинного очищення G4 Фільтр від шкідливих газів АК Є підігрів повітр..

Очищувач повітря TION Clever

У наявності

15 100.0 грн.

Фільтр від дрібного пилу НЕРА Фільтр первинного очищення G4 Фільтр від шкідливих газів АК Ціна на очищувач Тіон Клевер в..
Tion MagicAir Система розумного мікроклімату  Це базова станція для оцінки якості повітря і управління кліматичною технікою...

Модуль СО2+ для Magic Air

У наявності

5 900.0 грн.

..
Клас фільтрації - F7 Розмір вловлюються забруднювачів - 5мкм Частота заміни - 1 раз в півроку  Базовий фільтр F7 затримує пух..
Клас фільтрації - HEPA E11 (Н11) Ефективність - більше 95% Частота заміни - 1 раз в 2 роки  Високоефективний фільтр класу E11..
Ефективність - більше 90% Матеріал - сорбент 1 см Частота заміни - 1 раз на рік  Адсорбционно-каталітичний фільтр АК знижує к..
Ефективність - більше 99% Матеріал - активоване вугілля "Екстрасорб" Частота заміни - 1 раз на рік  Адсорбционно-ка..
Клас фільтрації - G4 Ефективність - 80-90% Частота заміни - 1 раз на рік  Фільтр первинного очищення G4 для Tion Брізер 3S за..
Клас фільтрації - HEPA E11 (Н11) Ефективність - більше 95% Частота заміни - 1 раз в 2 роки  Високоефективний фільтр класу E11..
Ефективність - більше 90% Тип вловлюються забруднювачів - гази і запахи Частота заміни - 1 раз на рік  Адсорбционно-каталітич..

ІЧ-модуль для Magic Air

У наявності

2 500.0 грн.

..

Монтаж припливної вентиляції TION

У наявності

1 900.0 грн.

 Правильна установка припливної вентиляції не менш важлива, ніж якість роботи брізера TION. Монтаж, вироблений некваліфікованими р..
Показано з 1 по 15 з 15 (всього 1 сторінок)