Рекомендовані
Площа обігріву –  16-18 кв.м Номінальна потужність –  1,3 кВт Середня витрата ел.енергії –  0,43 кВт..
Площа обогріву – 70 кв.м (210 куб.м) Номінальна потужність котла – 5 кВт Напруга – 220 В Об`єм теплоносія в систем..
Найменування мату – Ecofloor FENIX LDTS 12130-165Потужність мату теплої підлоги - 130 Вт Площа укладання теплої підлоги - 0,..
Площа обігріву - до 170 кв.м Номінальна потужність котла - 17 кВт Види палива - вугілля, дрова, брикети Вага - 390 кг Ціна ..
Производители

Блог

Чому краще купити електрорадіатор ЕРА!

Чому краще купити електрорадіатор ЕРА!

 Якщо Ви прочитали статтю Історія обігріву, то вже знаєте основний критерій, за яким опалювальні прилади підрозділяються на основні і додаткові. У даній статті ми представимо і інші критерії, за якими можна оцінювати ефективність роботи опалювального приладу, і відповімо на найбільш часто задається питання: Чому електрорадіатор ЕРА, а не масляний обігрівач або сухий конвектор?

ТЕНовий або Електродний котел - як зробити правильний вибір

ТЕНовий або Електродний котел - як зробити правильний вибір

Перевагою електродних котлів Луч є відсутність проміжної ланки (Тена) в процесі нагрівання. За рахунок цього вода в казані нагрівається практично миттєво, немає загрози виходу з ладу нагрівального елементу, обладнання має компактні розміри і невелику вартість. Встановлюючи таку опалювальну систему в будинку, не варто забувати, що ефективність процесу обігріву залежить не тільки від вибору самого котла. На температурний режим вашого будинку, а також на витрати пов'язані з підтриманням комфортної температури впливають кілька факторів одночасно. На що необхідно звернути увагу, щоб робота електродного котла Луч приносила максимальну користь при мінімальних витратах? >>>

Електрична тепла підлога - комфортне опалення

Електрична тепла підлога - комфортне опалення

 Система підлогового опалення в нашій країні останнім часом з успіхом конкурує сTepliy-pol-banner традиційними радіаторами, камінами та іншими приладами обігріву. У світі стала застосовуватися дещо раніше, тому зараз часто є основною системою опалення в квартирах, офісах, будинках і промислових приміщеннях. Розглянемо особливості і переваги одного з видів підлогового опалення - електричний тепла підлога - як зробити правильний вибір? >>>

Інструкція Ера +

Інструкція Ера +

 Ви купили якісний і економний опалювальний прилад - електрорадіатор ЕРА, який додасть у Ваше життя комфорт і затишок, з ним Ви назавжди забудете про будь-які проблеми з опаленням! Ваш електрорадіатор ЕРА заправлений, протестований і повністю готовий до роботи!

Інтернет-магазин "Квант Успіху" - Опалювальна техніка, кондиціонери та комплектуючі

 Предприятие "Квант Успеха" – это национальный производитель оборудования для эффективного электроотопления.

 Электрорадиаторы Эра и Электродные котлы Луч по доступным ценам - флагманы развития экономичного отопления в Украине.

 На правах представителя многих отечественных заводов предлагаем качественное отопительное оборудование по лучшим ценам в Украине: твердотопливные котлы, радиаторы отопления, трубы пластиковые, краны и фитинги, насосы и расширительные баки, тепловентиляторы для водяного отопления, электрический теплый пол, терморегуляторы, инфракрасные обогреватели, конвекторы, газовые котлы. А также: кондиционеры и увлажнители.

 У нас Вы можете купить всё для современной системы отопления дома с доставкой в любой город Украины.

 Поддерживаем все гарантийные обязательства. К Вашим услугам профессиональный монтаж и последующий сервис.

 Предприятие "Квант Успеха" с 2009 года работает в сфере отопления и создания климатического комфорта в Вашем доме, квартире, офисе.