Припливна вентиляція в квартирі та будинку
Чисте і свіже повітря - одна з умов комфортного і здорового життя, але наше житло не завжди має гарний мікрокліматом. Основною проблемою багатьох приміщень квартир і будинків є - погана вентиляція. Дуже поширена ситуація, коли в квартирі душно, на вікнах періодично з'являється конденсат і цвіль, від сусідів тягне тютюновим димом…
Погодьтеся, в такому будинку жити некомфортно. І для того, що забезпечити свіжим повітрям приміщення, доводиться часто провітрювати, що є не особливо зручним. І тримати постійно відкриті вікна - не найкращий рішення, так як разом зі свіжістю впускаються частинки пилу, пуху, бруду і шум міських вулиць. Правильно підібрана і встановлена припливна вентиляція дозволить уникнути багатьох проблем і створить комфортний мікроклімат в будинку. Нижче розглянемо, що таке припливна вентиляція, навіщо вона потрібна і особливості її установки в квартирі і приватному будинку.
Система припливної вентиляції
Часто можемо чути, що установка припливної вентиляції в квартирі або будинку - всього лише сучасна і дорога тенденція. Але це зовсім не так, коли мова йде про здоров'я. Для здорового і комфортного життя важливим аспектом завжди є - якість повітря, яким ми дихаємо. Щоб він був свіжим, чистим, в міру вологим. Так як підвищена вологість в квартирі призводить до появи цвілі і грибків в приміщенні, що негативно може позначатися на здоров'я людини.
Ознаки поганої вентиляції
✔ Підвищена вологість повітря.
✔ Конденсат на вікнах, поява цвілі на стінах і стелі.
✔ Наявність пластикових вікон.
✔ Погіршення здоров'я - відчуття задухи, запаморочення, нестача кисню.
✔ Виникнення неприємних запахів.
Найпоширенішою причиною виникнення підвищеної вологи в приміщенні, появи конденсату і цвілевих грибків на вікнах є - пластикові вікна в квартирі. На відміну від дерев'яних вікон, вікна склопакети герметичні і порушують природний повітрообмін. І дійсно, пластикові вікна виглядають естетично, не пропускають вуличний шум, але тоді ми залишаємося без вентиляції. У зв'язку з цим незмінно розрахунок попит на монтаж припливної вентиляції.
Тому на сьогоднішній день всім під силу вибирати, яким повітрям дихати в своїй квартирі, будинку або офісі. Давайте спочатку розберемося, що ж таке система припливної вентиляції, і в чому її особливість.
Що таке припливна вентиляція AirMe
Припливна вентиляція AirMe - це унікальна система, яка забезпечує чистим і свіжим вентильованим повітрям приміщення, а також підтримує в квартирі або в будинку здоровий мікроклімат. Дана система примусово наганяє певний обсяг повітря з вулиці всередину приміщення, що запобіжить поява вогкості, цвілевих грибків, а також мінімізує ризик захворіти респіраторними захворюваннями. Вентиляція в будинку припливна може бути виконана в одному компактному блоці, який встановлюється безпосередньо в приміщенні.
Як вибрати припливну вентиляцію
Щоб правильно підібрати необхідний прилад припливної вентиляції, слід врахувати важливі параметри: тип і площу приміщення, кількість постійно знаходяться людей в кімнаті, рівень забрудненості повітря в місті, де розташована квартира або будинок.
Для побутових і офісних приміщень існують спеціальні прилади припливної вентиляції з підігрівом вхідного повітря, що відрізняються своєю високою продуктивністю, компактністю і привабливим зовнішнім виглядом.
Одним з найоптимальніших і правильних рішень буде - установка компактного вентиляційного приладу - бризеру AirMe Prime. Бризер - це багатофункціональна припливна вентиляція з підігрівом і рециркуляцією повітря. Часто його називають очищувач повітря, так як він відмінно справляється зі своїм основним завданням: очищення припливного повітря від пилу, пуху, різних алергенів, шкідливих вірусів і бактерій.
Дана припливна вентиляція монтується в стіні і працює при закритих вікнах, не дозволяючи тим самим проникати всередину приміщення брудному повітрю, міського шуму і неприємних запахів. Бризер ЕйрМі, на відміну від інших проветривателей, Ультрапотужні. Його продуктивності вистачить, щоб забезпечити очищеним і насиченим киснем повітрям приміщення до 5 чоловік. Нижче розглянемо особливості монтажу припливної вентиляції в квартирі і будинку.
Припливна вентиляція AirMe в квартирі
Звичайна система вентиляції в багатоквартирних будинках є загальну шахту з першого по останній поверх. Передбачається в даній конструкції, що приплив повітря здійснюватиметься з відкритих вікон або кватирок. Але, як ми вже розібралися, через відкриті вікна з повітрям заходить брудне повітря, а при постійно закритих вікнах жити неможливо.
Ми рекомендуємо встановити систему припливної вентиляції Бризер AirMe Prime в квартирі! Наприклад, якщо Ви вирішили встановити бризер в спальні, то тоді потік припливного свіжого повітря буде надходити в кімнату і йти через витяжку на кухні. Це і буде відмінним варіантом забезпечення квартири системою вентиляції.
При плануванні установки бризера в квартирі слід враховувати наступні моменти: матеріал стін і місце установки (вільні від труб простінки (60х60 см), наявність заскленій лоджії).
Матеріал стін багатоповерхового будинку в стандартних варіантах - цегла, керамзитобетон, газобетон. При залізобетонних стінах (в основному типові 16-поверхівки) монтаж приладу зажадає додаткових витрат, пов'язаних з бурінням в ж / б конструкції (монтаж станини, свердління з водою). Це пов'язано з тим, що свердління такого типу стін дуже складне і вимагає особливих навичок і уважності майстрів.
Іноді виконується монтаж на нерівних стінах або поверхнях з рельєфним дизайном. Такі установки теж для наших фахівців не проблема.
Розглянемо докладно, які можливі варіанти установки припливної вентиляції при відсутності місця на фасадних стінах:
- Монтаж на рівні радіаторів під вікном - бризер може бути встановлений практично на будь-якій висоті, тому часто розташовується під підвіконням. З питань, які можуть в цьому випадку виникнути, наявність в квартирі маленьких і дуже допитливих дітей.
- Можлива установка на бічну стіну з виходом на фасад під 90 градусів - складний монтаж, який краще здійснити на стадії ремонту, так як в цій ситуації доводиться виконувати дуже широкі пропили в стіні, що без пилу зробити вкрай складно.
Ще одним з видів установок є монтаж в кімнаті з заскленою лоджією.
- Якщо лоджія утеплена, то тоді прилад краще встановити безпосередньо на балконі під склінням. Повітря в кімнату в такому випадку надходить через постійно відчинені двері балконного блоку.
- Якщо лоджія не утеплені, то тоді бризер монтується в кімнаті з виходом вентканала на лоджію. У такому варіанті, повітря забирається з балкона через відкрите в зовнішньому склінні вікно.
При будь-якому варіанті наші кваліфіковані фахівці виконають монтаж припливної вентиляції в квартирі або будинку швидко і акуратно!
Припливна вентиляція AirMe в будинку
Для того, щоб домогтися максимального затишку і забезпечити регулярне надходження чистого і свіжого кисню в приватному будинку слід обов'язково встановити систему припливної вентиляція. Вона нормалізує рівень вологості і захистить будинок від виникнення грибка і захистить від різних хвороб.
Часто матеріал, з якого споруджені стіни приватного будинку, це цегла або газоблок, дерево або сендвіч, рідше - з / б моноліт. Установка припливної вентиляції в заміському будинку може виконуватися на бічні стіни з відсутністю трубопроводів або електричних силових ліній. Нижче представлений варіант установки бризера в приватній будинку:
Якщо у вас є питання, надсилайте нам фото або план приміщень квартири, приватного будинку, і наші фахівці виконають професійну добірку бризерів, а також підкажуть як краще розташувати прилади. Припливна вентиляція - завжди свіжий, чистий і здоровий повітря у Вашому домі! Телефонуйте!