Монтаж бризера AriMe Prime
Правильне встановлення припливної вентиляції не менш важливе, ніж якість роботи бризера AirMePrime. Монтаж, зроблений некваліфікованими робітниками, може стати підставою неправильної роботи очищувача повітря.
Увага! Монтаж повинен виконуватись кваліфікованими спеціалістами з використанням відповідного професійного обладнання. Виробник не несе відповідальності за неполадки та пошкодження, які можуть виникнути через не кваліфікований монтаж та/або невиконання положення інструкції приладу.
Використання при монтажі шаблону (можна скачати внизу цього тексту), що йде у комплекті з приладом, суттєво полегшить виконання цього завдання!
1. Виберіть можливе місце для встановлення компактного вентиляційного пристрою AirMe Prime на стіні приміщення, що виходить на вулицю. Переконайтеся, що виконані такі вимоги:
• Батареї опалення, штори, меблі та інші предмети не завадять монтажу і не створять перешкод для нормальної роботи приладу;
• Під час експлуатації буде забезпечено нормальний доступ до приладу для зміни налаштувань, контролю параметрів роботи по індикації кнопки керування та заміни фільтрів.
Для цього забезпечте такі мінімальні відступи:
- від стелі - 200 мм;
- від підлоги - 100 мм;
- від відкосів вікна та інших стін - 50 мм.
• Стіна рівна і буде забезпечене щільне прилягання всієї поверхні задньої стінки приладу до стіни приміщення, з підтисканням кільця ущільнювача;
• Стіна не має суттєвого негативного нахилу, нависання стінки не повинно перевищувати 2°; (при необхідності використовуйте будівельний відвіс для перевірки);
• Конструкція стіни допускає створення вентиляційного каналу (у разі потреби проконсультуйтеся з фахівцями);
• У намічених місцях для свердління отворів та буріння вентиляційного каналу відсутні елементи інженерних комунікацій (електропроводка, труби опалення тощо). При необхідності використовуйте шукач прихованої проводки та/або металошукач;
• Для електричного живлення приладу необхідно забезпечити можливість підключення до мережі 220В, розраховану на навантаження не менше ніж 2 кВт. Додаткові прилади не повинні підключатися до цього джерела. Якщо жодна з наведених вище умов не виконана, змініть вибір місця для монтажу або проведіть необхідні роботи для забезпечення відповідності вимогам;
• В крайньому випадку прилад можна змонтувати отворами для виходу повітря вниз. Для розмітки отворів поверніть монтажний шаблон на 180° та виконайте свердління отворів за розміткою Поз.1 Тип 2 Шаблону.
2. Прикладіть шаблон для монтажу та позначте місце буріння вентиляційного каналу.
3. Пробуріть вентиляційний канал згідно з розміткою та Мал.1 Шаблону за допомогою алмазної коронки д-132 мм.
Важливо! Вентиляційний канал повинен мати ухил 4° +/- 1° вниз, щоб вода не могла потрапити в приміщення або всередину приладу. При бурінні використовуйте промисловий пилосос із водозбірним кільцем для виключення забруднення оздоблення приміщення буровим розчином.
4. Позначте місця для отворів під анкерні болти. Для цього виріжте в шаблоні коло відповідного діаметра і поєднайте з отвором вентиляційного каналу. Використовуйте будівельний рівень для забезпечення горизонтальності.
5. Просвердліть отвори для чотирьох анкерних болтів згідно з розміткою, як зазначено на Мал.2 Шаблону. Діаметр отворів повинен відповідати діаметру анкера (диаметр дюбеля з комплекту - 10 мм). Вставте 4 анкери в отвори.
6. Проміряйте рулеткою товщину стіни в отворі. Відріжте зайве від пластикової труби повітропроводу діаметром 100 мм.
7. Установіть захисну решітку д-100 мм на трубу за допомогою самонарізних гвинтів 9,5 мм (не йдуть в комплекті). Проведіть утеплення труби за допомогою самоклеючої ізоляції зі спіненого поліетилену товщиною 10 мм. Після чого на початку та наприкінці утепленого повітроводу закріпить по 1 стрічці тонкої спіненої ізоляції підсумковим шаром близько 130 мм та шириною від 50 мм для фіксації монтажної піни в середині отвору, щоб уникнути її виходу зовні та в середину приміщення через отвори.
8. Проведіть поступовий монтаж труби в отвір з додаванням монтажної піни по колу. Контролюйте кількість піни! Її не повинно бути забагато для уникнення деформації повітропроводу. Завершіть монтаж таким чином, щоб захисна решітка з боку вулиці розташувалась ламелями донизу в рівень з фасадом (Мал.2 Шаблону).
9. Після закінчення монтажу утепленого повітропроводу підріжте з боку кімнати утеплювач на рівні з поверхнею стіни.
Якщо будуть потрібні роботи зовні, будьте гранично обережні, дотримуйтесь заходів безпеки. За потреби зверніться до фахівців з висотних робіт.
10. Установіть два анкерні болти в отвори Поз.1 Шаблону (входять до комплекту постачання приладу).
11. Переконайтеся, що довжина, на яку болти виступають зі стіни, відповідають зазначеної на Мал.2 Шаблону.
12. Підключіть кабель живлення до приладу (входить до комплекту). Повісьте прилад на анкерні болти за допомогою монтажних отворів у задній стінці приладу. Не докладайте надмірних зусиль при поєднанні болтів із монтажними отворами - це може призвести до пошкодження приладу (при правильних діях зусилля не потрібне).
13. Відкрийте панель сервісу. Вийміть фільтри. Встановіть два кріпильні болти в отвори Поз.2 Шаблону. Затягніть болти, не додаючи надмірних зусиль. Встановіть фільтри на місце. Закрийте панель сервісу. Закрийте кришку приладу.
14. Підключення до електромережі
Перед введенням пристрою в експлуатацію необхідно підключити його до мережі електроживлення. Це можна зробити за допомогою кабелю з вилкою в розетку або за допомогою прихованого підключення (виконується фахівцем).
Параметри мережі: однофазна, 230 В, 50 Гц із захисним заземленням. Допустима потужність для обраної лінії живлення – не менше 2 кВт за умови, що на цій же лінії електроживлення паралельно не використовуватиметься інших пристроїв. Після підключення живлення пристрій перейде в режим «Очікування». У комплекті з пристроєм є кабель для підключення до мережі електроживлення. З'єднайте роз'єм кабелю з відповідним роз'ємом на задній частині корпусу пристрою. Підключіть вилку кабелю до справної розетки..
15. Приховане підключення
Приховане підключення - це тип підключення, при якому лінії живлення повинні бути підведеними до пристрою у відповідне місце (див. Шаблон) всередині стін та спеціальних будівельних конструкцій. Реалізація прихованого підключення виконується тільки фахівцем з відповідним доступом до таких робіт, що керується правилами монтажу скритої проводки. За правилами електробезпеки при прихованому підключенні має бути забезпечена можливість повного розмикання живильного електричного ланцюга.
Монтаж бризера ЕйрМі в Харкові
Стандартний монтаж бризера AirMe Prime в Харкові - 3.000 грн з урахуванням вартості комплектуючих для утепленого повітропроводу.
Установка бризера AirMe в Києві
Стандартний монтаж бризера AirMe Prime у Києві - 3.500 грн з урахуванням вартості комплектуючих для утепленого повітропроводу.
До нестандартного монтажу відносяться установка на залізобетонні стіни, монтаж с проходом наскрізь балкону або лоджії (2 отвори + додатковий матеріал для повітропровода), буріння під кутом.
Максимально всю інформацію намагаємось уточнювати до початку робіт (фото місця установки, матеріал стін, наявність проводки або труб тощо), але іноді можуть виникати додаткові питання, які тим не менш вирішуються оперативно і без надмірних витрат.
Тож, звертайтесь!
Проконсультуємо щодо монтажу власними силами.
З бризером додатково можемо відправити комплект для монтажу припливної вентиляції (труба каналу, утеплювач, решітка).
Монтаж бризера AirMe Prime
050-301-33-77
068-307-33-77