Оптимальний температурний режим в кімнаті немовляти. Сприятливий мікроклімат
Для кожної сім'ї поява дитини є найщасливішим моментом. У супроводі з радістю виникає почуття відповідальності. Малюка необхідно забезпечити турботою, безпекою та комфортом. Готуючись до появи в будинку малюка, батьки часто приділяють багато уваги з підготовки дитячої кімнати. І рідко хто замислюється про те, яка повинна бути температура в дитячій кімнаті, і як забезпечити її оптимальні показники. А адже це набагато важливіше красивого одягу і веселою оздоблення стін.

Організм новонародженого дуже чутливий. Тому чимала увага варто приділити наступним параметрам:
✔ Температура в дитячій кімнаті
✔ Якість та чистота повітря
✔ Оптимальний рівень вологості
✔ Відсутність протягів
✔ Рівень вуглекислого газу.
Яка температура повинна бути в дитячій
Яка температура в дитячій кімнаті повинна бути? Це питання дуже часто цікавить кожного з батьків. І це правильно, адже для того, щоб дитина нормально себе почував, він повинен знаходитися в здорових і комфортних умовах. Батьки повинні розрізняти поняття «спека» і «задуха», знати, що таке перегрів і переохолодження. А головне, вміти уникнути умов, які будуть несприятливо впливати на немовля.

Існують норми мікроклімату для житлових приміщень, в тому числі для дитячих кімнат, які вказані в Гості. Але, все-таки, новонароджені більш вимогливі в цьому плані і варто прислухатися до думки лікарів-педіатрів. Фахівці вважають, що оптимальна температура повітря в дитячій повинна складати від 18 °С до 20 °С.
Терморегуляція у дітей відбувається декількома способами: через потовиділення і дихання. Оптимальним способом вважається дихання, і він працює тільки в разі, якщо температура повітря в дитячій нормальна. Якщо в приміщенні дуже жарко, то дитина починає потіти, що веде за собою почервоніння і роздратування шкіри. Через брак рідини в організмі може виникнути метеоризм, пересихання слизової носа, яке викликає скрутне дихання.
Температура повітря в дитячій
Температуру повітря в дитячій кімнаті немовляти необхідно контролювати 24/7. Будь-які скачки повинні усуватися моментально, щоб вони не встигли негативно вплинути на самопочуття і настрій малюка. Що необхідно для цього робити?
- Придбати кімнатний термометр і встановити його поряд з ліжечком дитини;
- Регулярно провітрювати кімнати;
- Стежити за самопочуттям дитини, оскільки у кожної людини своє сприйняття навколишньої температури.
В опалювальний сезон в квартирі так само може бути жарко. Тому рекомендується частіше влаштовувати водні процедури і пити воду. Щоб перешкоджати поширенню жаркого повітрю по дитячій кімнаті, можна накрити радіатори опалення ковдрою або будь щільною тканиною.
Підтримання сприятливого мікроклімату в оточенні дитини

Як ми вже зрозуміли зі статті, існує багато способів стабілізації температури повітря в дитячій. У спекотну пору готується система охолодження. Тут важливо не переборщити і захистити малюка від потоку прохолодного повітря безпосередньо, уберегти від протягів. Важливо регулярно провітрювати кімнату, не створюючи протягів, що не запускаючи вихлопні гази та інші забруднювачі з вулиці - в цьому може допомогти компактний вентиляційний пристрій - бризер AirMe Prime.
Маємо сотні замовників, що користуються нашими бризерами та задоволені результатом.
Дзвоніть для консультації
Бризери AirMe
050-301-33-77
Стаття була корисною для Вас ?! Тоді не забудьте залишити коментар і підписатися на наш Youtube канал!