ᐈ Труба для теплої підлоги | Купити в Києві, Харкові за кращою ціною

Труба для теплої підлоги

  Обігрів приміщення за допомогою водяної теплої підлоги представляє собою систему, в якій тепловим джерелом є вода, що циркулює по контуру труб. Такі труби для теплої підлоги укладаються в стяжку з цементу і не займають зайвого простору.

  В наші дні популярність теплої підлоги обумовлена ​​не тільки її вигідною і зручною експлуатацією, а також довгою службою і безпекою. Якщо в сім'ї є маленькі діти, то після монтажу водяної теплої підлоги Ви можете більше не турбуватися, що дитина захворіє граючи на підлозі. Адже в системі можливе регулювання температурного рівня води. Дана властивість значно знижує витрати на обігрів приміщення.

  Водяне опалення може бути використано як основне джерело подачі тепла в приватних будинках. Монтаж водяної теплої підлоги в багатоквартирних будинках проводиться рідко. Це обумовлено наступними критеріями:

 • Бетонну стяжку, під яку укладається тепла підлога, витримують не всі перекриття.
 • Підключення до загальної системи опалення витрачає тепло, що також призначене для інших мешканців.
 • Перед установкою необхідно отримати дозвіл на укладання від комунальних служб.

  Дані умови відносяться до тих будівель, де проектом раніше не була передбачена тепла водяна підлога.

  В системі водяної підлоги виділяють такі комплектуючі: труби для теплої підлоги, колекторні групи, колектор розподільний, шафу колекторну і кріпильне обладнання.

Труба для теплого пола купить  Обов’язковою покупкою при виборі водяного являються труби. Остаточне замовлення може залежати від виду, діаметру, виробника, від ціни труб для теплої підлоги, кольору і температури експлуатації. Тому детально розглянемо яка труба краще для теплої підлоги.

  Для водяного опалення найкраще підходять труби, вироблені із зшитого поліетилену або металопластику з d 16 і 20 міліметрів. Підбір може залежати від наявності кисневого бар'єру (з ним або без нього) та бренду.

  Зверніть увагу, що економія на якості труб або неправильно виконанний монтаж можуть в майбутньому позначитись на стані теплої підлоги - можливе затоплення.

Труби із зшитого поліетилену

  Прості монтажні роботи і невисока ціна труб для теплої підлоги із зшитого поліетилену визначають їх привабливість на ринку водяного опалення. Ці труби гнучкі і стійкі до високих температур. Пошкодження, усадка або термодеформація виключені. Виготовлення труб виглядає як спец. обробка під високим тиском, в ході якої формуються додаткові молекулярні зв'язки (зшивні).

  Сильні сторони труб для теплої підлоги:Труби із зшитого поліетилену

 • Просте і зрозуміле використання системи для кожного споживача.
 • Мають корозійну стійкість.
 • Досить тривалий період використання (більше половини століття).
 • Не замерзають і не піддаються сильним температурним перепадам.
 • Поглинають перепади тиску, тому не гучні.
 • З простою конструкцією, завдяки якій зручно здійснювати монтажні роботи.
 • Виключається вибух (якщо була разморожена).

  Даний тип конструкції зовсім неважкий, що позитивно відображається при транспортуванні або монтажі в домашніх умовах.

Металопластикові труби

  Наступними по популярності вважаються металопластикові труби для теплої підлоги. Їх конструкція складається з трьох головних і двох з'єднують рівнів. До основних належать:

 1. Шар із зшитого поліетилену.
 2. Металевий шар - фольга з алюмінію. Його товщина варіюється в межах 0.2 - 2.5 мм.
 3. Зовнішній: зшитий поліетилен. Його головне призначення - захист від можливих пошкоджень.

  Сполучні два шари здійснені у вигляді клейових прошарків. Завдяки такій конструкції металопластикові труби для теплої підлоги відносяться до надійних і вигідних матеріалів.

Металопластикові трубиДо їх переваг відносять:

 • Стійкість перед корозією.
 • Відсутність відкладень в системі через гладкість всередині.
 • Труби для теплої підлоги добре проводять енергію.
 • Прослужать Вашому будинку довгі роки при вірно виконаній укладці.
 • З невеликою вагою, тому зручні при монтажі.
 • Зберігають структуру, коли нагріваються, через невеликий коефіцієнт лінійного розширення.
 • Здатні витримувати великі навантаження.

Монтаж водяної теплої підлоги

  Основних схем по монтажу труб для теплої підлоги дві: «змійка» і «спіраль». Вибір певної вплине на витрату самих труб. Також перед розрахунком теплої підлоги не забувайте залишити місця для меблів.

Схема монтажу водяної теплої підлоги  Монтаж «Змійкою» досить простий і може виконуватися без втручання фахівця. В даній схемі відбувається одностороння подача теплоносія. Цей спосіб вважається менш ефективним, оскільки діставшись до кінцевого пункту - теплоносій встигає трохи охолонути. У підсумку, одна частина приміщення добре прогріває підлогу, а інша - в два рази менше. Найкраще дана схема «змійкою» підійде для невеликого приміщення з площею 6 кв.м.

  Якщо Ви вирішили зробити укладання труби для теплої підлоги за «спіральної» схемою, то для цього необхідна допомога монтажника. Перевага схеми полягає в тому, що по всій площині прокладений подаючий трубопровід і обратка. Не забувайте, що довжина контурів повинні бути не більше 75 м. Це обумовлено можливим охолодженням теплоносія. «Спіраль» підходить для приміщень з великими розмірами.

  Проблемних ситуацій під час з'єднання відрізків труб зазвичай не виникає, оскільки підключення кожного контуру здійснюється окремо. Установка температурного датчика і регулятора відбуваються таким же чином, як і у кабельних систем. Труднощі в управлінні може виникнути тільки при пошуку правильного положення терморегулятора.

  Крім схеми, довжина труби для теплої підлоги також залежить від міжжильної відстані. Нормою вважаються:

 • Дистанція від стіни до труби - не менше 200 мм.
 • Між самими трубами теплої підлоги (півдюймовими) - норма 300 мм.
 • Довжина вигину залежить від сукупної довжини прямих ділянок і дорівнює 10%.

  Підключення водяної теплої підлоги відбувається тільки після остаточного висихання стяжки.

  При підборі водяної підлоги споживачеві також пропонують визначитися з видом труби: можлива з кисневим бар'єром або без нього. Його основна функція - захист від корозії і іржі.

  Іншим важливим атрибутом є колектор теплої підлоги. Він розподіляє по контурах теплоносій. Завдяки йому труби для теплої підлоги можливо заповнити рідиною для тестування, відрегулювати і злити.

  Вибираючи підлогове покриття - уточнюйте його сумісність з водяними опалювальними трубами у фахівців:

 1. При підборі паркету слід звернути увагу на вид деревини і стійкість до температурних перепадів.
 2. Але якщо Ваш вибір припав на керамічну плитку, то в цьому випадку з підбором легше - вона зовсім не деформується, при цьому вважається натуральної та міцною.

  Широкий асортимент оригінальної продукції для водяного опалення Ви знайдете на нашому сайті. Купити трубу для теплої підлоги та отримати допомогу при підборі від фахівців Ви можете в інтернет-магазині Квант Успіху!

Квант Успіха - 050-301-33-77

ТЕЛЕФОНУЙТЕ!Труба для теплої підлоги Krakow 16 мм

12.0 грн.

У наявності
Діаметр - 16 мм Товщина стінки - 2 мм Матеріал - PEX-A Ціна труби для теплої підлоги Krakow вказана за 1 мп. Мінімальне замовле..
Показано з 1 по 1 з 1 (всього 1 сторінок)