ᐈ Колектор для теплої підлоги | Купити в Харкові, Києві за кращою ціною

Колектор для теплої підлоги

  Технічний прогрес наших днів сприятливо впливає і на систему водяного опалення. Зараз будь-який покупець, який побажає відчути зручність і економію при обігріві свого будинку, може купити колектори для теплої підлоги. Дана система відома тим, що легко піддається контролю та регулює температурний рівень в приміщенні, що надалі знижує витрати на обігрів.

Тепла підлога водяна в будинку  Відомо, що водяна тепла підлога має вигляд труб, по котрим циркулює теплоносій. З одного кінця труби вода потрапляє в контур, а за допомогою іншого - переходить до місця розподілу. Завдяки цьому процесу і відбувається рух тепла по кімнаті.

  Переваги водяного опалення такі:

У системі дотримані норми безпеки і людина безпосередньо не контактує з гарячими елементами.

Вона є відмінною заміною батарей і панелей опалення - не займає зайвих квадратних метрів.

Завдяки рівномірному обігріву приміщення виключена поява цвілі і грибка в проблемних зонах.

Як працює колектор для теплої підлогиЯк працює колектор для теплої підлоги

  Для рівного розподілу рідини по кожному з наявних контурів необхідно використовувати колектор для теплої підлоги. Він відповідає за комфортний і стабільний робочий процес системи. Під колектором мається на увазі пристрій, що зовні представлено у вигляді двох труб і декількох наскрізних отворів, розташованих на бокових сторонах.

Труба з подаючею функцією. Сприяє передачі теплоносія з котла в саму конструкцію. Максимально можливий температурний рівень рідини в ній - до 90 °С.

Труба зі зворотною функцією здійснює рух охолодженої води, що потрапляє назад до системи. В котлі її ще раз нагрівають. Таким чином виглядає безперервна циркуляція.

  Щоб краще розібратися в особливостях продукції - розглянемо основні характеристики колектора для теплої підлоги.

  1. Кількість контурів.

  На кожній гребінці доступна установка 2-10 відводів (іноді 12), до яких згодом приєднуються труби. Щоб правильно розрахувати необхідну кількість контурів колектора на теплу підлогу Вам потрібно знати площу приміщення або довжину використовуваної труби.

  Якщо присутні сумніви, то радять купити колектор теплої підлоги з парою запасних відводів. Адже зайву кількість простіше заглушити, ніж займатися заміною усього пристрою.

  1. Матеріали для корпусу колекторів.

  Корпус колектора для теплої підлоги виробляють з нержавіючої сталі, пластика або латуні. Матеріали різні як за своїми властивостями, так і за вартістю. Частим вибором вважається корпус зроблений з нержавійки. Він відрізняється тривалою службою, стійкістю до високих температур, але і порівняно більшою вартістю.

  1. Установка автоматики.

  Регулювання водяних теплих підлог можливе ручним або автоматичним способом. У першому випадку, Ви самостійно займаєтеся управлінням: прикручуєте вентиль, якщо відчуваєте, що занадто жарко в приміщенні і відкручуєте, коли навпаки.

  У другому - автоматика займається цими завданнями і підтримує комфортний рівень температури за Вас. Завдяки їй, система налагоджена і економічна при мінімальних діях в управлінні.

  1. Виробник і ціна колектора теплої підлоги.

  Від місця виробництва залежить не тільки якість і вартість колектора теплої підлоги, а також конструктивні відмінності змішувального вузла. Чим якісніше гребінка, тим простіше налаштовувати оптимальний мікроклімат в кімнаті.

Колектор для теплої підлоги: переваги

  Колектору зараховують наступні плюси:

Його зручно кріпити на стіну (невеликих габаритів).

З високим рівнем безпеки.

Датчики роблять систему теплої підлоги економною і простою в регулюванні.

Дотримання регламенту щодо використання збільшує тривалість роботи колектора для теплої підлоги.

  Якщо Ви бажаєте встановити теплу підлогу водяну в будівлі з двома і більше поверхами, то колекторів знадобиться кілька. Дана схема зручна і економна, оскільки дозволяє вибірково регулювати температуру по кімнатах.

  Перед остаточним замовленням покупець може укомплектувати колектор для теплої підлоги термометрами, пристроями регулювання температури, витратомірами, воздухоспусникамі і іншими датчиками. Окремо кожен елемент виконує такі завдання:

  1. За допомогою витратоміра визначають нормальний потік рідини і проводять вимірювання його обсягу.
  2. Термометр необхідний для контролю температурного рівня води (при ручному режимі).
  3. Використання автоматичного повітрявідводчика відбувається під час стравлювання надлишкового повітря.
  4. Змішування теплоносія здійснюють змішувальні клапани. Бувають дво- і триходові.
  5. Завдання манометра полягає в контролі тиску і відбивається на ефективності роботи колектора.

  Сукупність цих елементів підвищує тепловіддачу, тим самим прискорюючи нагрів будинку.

  Враховуйте дані особливості при виборі колектора для теплої підлоги і зможете підібрати оптимальний варіант, що прослужить Вашому будинку довгі роки. Професійний підбір і швидке оформлення замовлення з доставкою по всій Україні від підприємства Квант Успіху!

Купити колектор для теплої підлоги

050-301-33-77
068-307-33-77Колектор для теплої підлоги на 2 контури Krakow

1 863.0 грн.

У наявності
Матеріал - нікельована латунь Кількість контурів - 2 Наявність витратомірів - так Наявність термоголовки - так Ціна колектора для..

Колектор для теплої підлоги на 3 контури Krakow

2 106.0 грн.

У наявності
Матеріал - нікельована латунь Кількість контурів - 3 Наявність витратомірів - так Наявність термоголовки - так Ціна колектора для..

Колектор для теплої підлоги на 4 контури Krakow

2 376.0 грн.

У наявності
Матеріал - нікельована латунь Кількість контурів - 4 Наявність витратомірів - так Наявність термоголовки - так Ціна колектора для..

Колектор для теплої підлоги на 5 контурів Krakow

2 673.0 грн.

У наявності
Матеріал - нікельована латунь Кількість контурів - 5 Наявність витратомірів - так Наявність термоголовки - так Ціна колектора для..

Колектор для теплої підлоги на 6 контурів Krakow

2 916.0 грн.

У наявності
Матеріал - нікельована латунь Кількість контурів - 6 Наявність витратомірів - так Наявність термоголовки - так Ціна колектора для..

Колектор для теплої підлоги на 7 контурів Krakow

3 240.0 грн.

У наявності
Матеріал - нікельована латунь Кількість контурів - 7 Наявність витратомірів - так Наявність термоголовки - так Ціна колектора для..

Колектор для теплої підлоги на 8 контурів Krakow

3 510.0 грн.

У наявності
Матеріал - нікельована латунь Кількість контурів - 8 Наявність витратомірів - так Наявність термоголовки - так Ціна колектора для..

Колектор для теплої підлоги на 9 контурів Krakow

3 888.0 грн.

У наявності
Матеріал - нікельована латунь Кількість контурів - 9 Наявність витратомірів - так Наявність термоголовки - так Ціна колектора для..

Колектор для теплої підлоги на 10 контурів Krakow

4 050.0 грн.

У наявності
Матеріал - нікельована латунь Кількість контурів - 10 Наявність витратомірів - так Наявність термоголовки - так Ціна колектора дл..

Колектор для теплої підлоги на 11 контурів Krakow

4 482.0 грн.

У наявності
Матеріал - нікельована латунь Кількість контурів - 11 Наявність витратомірів - так Наявність термоголовки - так Ціна колектора дл..

Колектор для теплої підлоги на 12 контурів Krakow

4 806.0 грн.

У наявності
Матеріал - нікельована латунь Кількість контурів - 12 Наявність витратомірів - так Наявність термоголовки - так Ціна колектора дл..
Показано з 1 по 11 з 11 (всього 1 сторінок)