ᐈ Тепла підлога водяна | Купити за кращою Ціною в Києві, Харкові з доставкою

Тепла підлога водяна

Тепла підлога водяна для будинку  На даний час ринок переповнений варіантами обігріву приміщень. Тому буває непросто визначити, який з усіх представлених виявиться економічніше і практичніше. Поширені способи опалення – це електрична і водяна тепла підлога. Їх особливість полягає в зручній експлуатації, при якій тепла підлога не займає додаткового простору і схована від сторонніх очей.

  Доведено, що найкращий обігрів житлових приміщень відбувається, коли тепло піднімається знизу догори. Такий ефект ми спостерігаємо при обігріві кімнат водяною теплою підлогою: нижня частина тіла людини обігріта, а верхня - в прохолоді.

Тепла підлога або радіатори опалення  Якщо розглядати обігрів звичайними батареями, то при установці уздовж вікон/стін вони гріють радіальним чином. І деяка частина тепла витрачається на стіну. В цьому і полягає перевага водяної теплої підлоги: тепло не витрачається в стіни і кожна ділянка приміщення виявляється прогріта.

  Що являє собою водяне опалення? Водяна тепла підлога - це економічна і довговічна система, яка нагріває поверхню підлоги за допомогою невеликих труб прокладених в ній. У цих трубах відбувається циркуляція нагрівального елементу (гарячої води). Зручність полягає в тому, що Ви можете підключитися як до центрального опалення, так і до автономної системи.

  Ціна водяної теплої підлоги з кожним роком стає більш доступною для споживачів. Даний вид опалення призначений не тільки для житлових квартир, а також для гаражів, офісів та інших приміщень, де власник бажає встановити практичне опалення. Перед тим як вибрати систему теплої водної підлоги необхідно знати габарити, план приміщення і кількість запасних частин.

  Водяне опалення вважається не тільки абсолютно безпечним, але й легко контрольованим. Приємний рівень обігріву просто налаштувати в кілька рухів на регуляторі. Тому можете з упевненістю купити водяну теплу підлога для дитячої кімнати. І тоді дитина продовжить пізнавати світ навколо себе без ризиків захворіти!

  Налаштовуючи індивідуальний мікроклімат за допомогою терморегулятора Ви також створюєте оптимальні умови для гарного самопочуття.

  Даний спосіб опалення має ще одну перевагу - просте і зрозуміле управління. Контроль за температурою в кожній кімнаті Ви можете здійснювати разом з терморегулятором для водяної теплої підлоги. Фахівці з обладнання і комплектуючих теплої підлоги рекомендують не перевищувати рівень нагріву теплоносія вище 50 °C.

Конструкція водяної теплої підлоги

Монтаж теплої водяної підлоги досить простий і виглядає наступним чином:Монтаж теплої підлоги водяноЇ

  1. На підлогу, де буде відбуватися укладання, стелять мати у вигляді підкладки з пінополістиролу.
  2. Далі - укладання труб і їх фіксація якірної скобою. Не рекомендується розташовувати труби для теплої підлоги під місцями з меблями.
        Не пропускайте етап фіксації, інакше можливий зсув.
  3. Під час заливання бетонної стяжки використовуйте пластифікатор для бетонної суміші.
  4. Коли все підсохне Ви можете укладати обране покриття.

  При укладанні водяної теплої підлоги можливо використовувати труби двох видів:

  • Із зшитого поліетилену, які мають антидифузійний шар.
  • Металопластикові.

  Обидва варіанти труб на теплу підлогу водяну виробляються в хорошій якості і прослужать Вам тривалий період. А для рівномірного розподілу води в комунікації - в конструкцію теплої водяної підлоги входить гребінка (по-іншому комунікатор) і змішувальний вузол. Дані елементи в системі захищають від появи протікань або повітряної пробки.

Плюси і мінуси водяної теплої підлоги

Економна, особливо у випадках обігріву великих приміщень.

Може служити головним джерелом тепла.

Здійснює рівномірне опалення. Оскільки тепле повітря має властивість підніматися, а холодне опускатися - в кімнаті не знайдеться непрогрітої ділянки.

Довга служба теплої водяної підлоги (~ 50 років) гарантована при правильно виконаному монтажі.

Локальне регулювання температури повітря.

Просторий і естетичний вигляд приміщення без обігрівачів.

Завдяки рівномірному обігріву немає ризику появи цвілі й вогкості загалом.

Мінімальне обслуговування. Система теплої підлоги не потребує очищення/профілактики або іншого догляду.

  Мінусами даної системи можна вважати: неможливість її установки в багатоквартирних будинках з центральним опаленням; ймовірні складності при монтажі; покупка якісного водяного насоса, що є обов'язковою умовою; і «витік» при невірно виконаній укладці.

  У нашому інтернет-магазині Ви можете підібрати теплу підлогу водяну за вигідною ціною. Квант Успіху - професійна консультація та швидка доставка транспортними компаніями по всій Україні.

Водяна тепла підлога

Квант Успіху - 050-301-33-77

ТЕЛЕФОНУЙТЕ!Колектор для теплої підлоги на 2 контури Krakow

1 863.0 грн.

У наявності
Матеріал - нікельована латунь Кількість контурів - 2 Наявність витратомірів - так Наявність термоголовки - так Ціна колектора для..

Труба для теплої підлоги Krakow 16 мм

12.0 грн.

У наявності
Діаметр - 16 мм Товщина стінки - 2 мм Матеріал - PEX-A Ціна труби для теплої підлоги Krakow вказана за 1 мп. Мінімальне замовле..

Колектор для теплої підлоги на 3 контури Krakow

2 106.0 грн.

У наявності
Матеріал - нікельована латунь Кількість контурів - 3 Наявність витратомірів - так Наявність термоголовки - так Ціна колектора для..

Колектор для теплої підлоги на 4 контури Krakow

2 376.0 грн.

У наявності
Матеріал - нікельована латунь Кількість контурів - 4 Наявність витратомірів - так Наявність термоголовки - так Ціна колектора для..

Колектор для теплої підлоги на 5 контурів Krakow

2 673.0 грн.

У наявності
Матеріал - нікельована латунь Кількість контурів - 5 Наявність витратомірів - так Наявність термоголовки - так Ціна колектора для..

Колектор для теплої підлоги на 6 контурів Krakow

2 916.0 грн.

У наявності
Матеріал - нікельована латунь Кількість контурів - 6 Наявність витратомірів - так Наявність термоголовки - так Ціна колектора для..

Колектор для теплої підлоги на 7 контурів Krakow

3 240.0 грн.

У наявності
Матеріал - нікельована латунь Кількість контурів - 7 Наявність витратомірів - так Наявність термоголовки - так Ціна колектора для..

Колектор для теплої підлоги на 8 контурів Krakow

3 510.0 грн.

У наявності
Матеріал - нікельована латунь Кількість контурів - 8 Наявність витратомірів - так Наявність термоголовки - так Ціна колектора для..

Колектор для теплої підлоги на 9 контурів Krakow

3 888.0 грн.

У наявності
Матеріал - нікельована латунь Кількість контурів - 9 Наявність витратомірів - так Наявність термоголовки - так Ціна колектора для..

Колектор для теплої підлоги на 10 контурів Krakow

4 050.0 грн.

У наявності
Матеріал - нікельована латунь Кількість контурів - 10 Наявність витратомірів - так Наявність термоголовки - так Ціна колектора дл..

Колектор для теплої підлоги на 11 контурів Krakow

4 482.0 грн.

У наявності
Матеріал - нікельована латунь Кількість контурів - 11 Наявність витратомірів - так Наявність термоголовки - так Ціна колектора дл..

Колектор для теплої підлоги на 12 контурів Krakow

4 806.0 грн.

У наявності
Матеріал - нікельована латунь Кількість контурів - 12 Наявність витратомірів - так Наявність термоголовки - так Ціна колектора дл..
Показано з 1 по 12 з 12 (всього 1 сторінок)