Теплоізоляція Труб (від 2.5грн) Великий Вибір + Низька Ціна

Теплоізоляція для труб

 Вибираючи утеплювач необхідно враховувати діаметр і довжину труби, температуру води і умови, в яких буде використовуватися утеплювач. Оптимальним вибором буде теплоізоляція українського виробництва - мерілон.

 Мерілон - це утеплювач для труб опалення та водопостачання зі спіненого поліетилену. Він використовується для мінімалізації теплових втрат, шумоізоляції, захисту труб від корозії та зовнішніх впливів.

 Такий утеплювач підійде для поліпропіленових, сталевих і мідних труб. Монтаж проводиться на підготовлювані до установки труби і на вже експлуатовані.

Переваги теплоізоляції Мерілон

- Практичність і довговічність
- Доступна ціна
- Високі теплоізоляційні властивості
- Водо- і вологовідштовхувальні властивості
- Еластичність матеріалу

 Купити мерілон Ви можете на складі в Харкові або замовити з доставкою в будь-яке місто України на відділення Нової пошти або з адресною доставкою на об'єкт.

Купити утеплювач для труб

Квант Успіху - 050-301-33-77

ТЕЛЕФОНУЙТЕ!Ізоляція для труб Мерілон d 20

2.5 грн.

У наявності
Діаметр внутрішній - 22 мм. Товщина стінки - 6 мм. Армування - спінений поліетилен. Ціна ізоляції для труб d 20 вказана за 1 метр...

Ізоляція для труб Мерілон d 25

3.5 грн.

У наявності
Діаметр внутрішній - 28 мм. Товщина стінки - 6 мм. Армування - спінений поліетилен. Ціна ізоляції для труб d 25 вказана за 1 метр...

Ізоляція для труб Мерілон d 32

4.0 грн.

У наявності
Діаметр внутрішній - 35 мм. Товщина стінки - 6 мм. Армування - спінений поліетилен. Ціна ізоляції для труб d 32 вказана за 1 метр...

Ізоляція для труб Мерілон d 40

5.0 грн.

У наявності
Діаметр внутрішній - 42 мм Товщина стінки - 6 мм Армування - спінений поліетилен Ціна ізоляції для труб d 40 вказана за 1 метр. ..

Ізоляція для труб Мерілон d 50

8.5 грн.

У наявності
Діаметр внутрішній - 52 мм Товщина стінки - 9 мм Армування - спінений поліетилен Ціна ізоляції для труб d 50 вказана за 1 метр. ..

Ізоляція для труб Мерілон d 63

12.0 грн.

У наявності
Діаметр внутрішній - 65 мм Товщина стінки - 9 мм Армування - спінений поліетилен Ціна ізоляції для труб d 63 вказана за 1 метр. ..

Ізоляція для труб Мерілон d 110

28.0 грн.

У наявності
Діаметр внутрішній - 114 мм Товщина стінки - 13 мм Армування - спінений поліетилен Ціна ізоляції для труб d 110 вказана за 1 метр...
Показано з 1 по 7 з 7 (всього 1 сторінок)