Електричні котли. Купити

Електричні котли

Електричні котли

Котли електричні

Купити електричний котел - найвірніше рішення в разі обігріву відносно невеликих площ (до 300-400 м.кв.) в житлових, виробничих і офісних приміщеннях. Електричний котел невеликої потужності зазвичай випускається в однофазної модифікації, розрахований на напругу 220 В, котли могутніше 8 кВт є трифазними, напругою 380 В. Застосовуючи електрокотел Ви економите на підводі газу, пристрої димоходу, складних регламентних роботах, та й сам електрокотел відчутніше дешевше, ніж аналогічні пристрої на інших видах палива.
 
Котли електричні Kospel

Історія компанії

Перші електричні котли "KOSPEL" були розроблені в 1990 році. Динамічний розвиток компанії, накопичені знання і досвід привели до того, що на сьогоднішній день "KOSPEL" є передовим виробником нагрівальної техніки в Польщі. Власне конструкторське бюро забезпечує комплексні дослідження, контроль і постійне вдосконалення виготовляються приладів. Головна мета виробництва - виготовлення приладів тільки найвищої якості. В даний час виробами "KOSPEL" користуються близько 2,5 мільйона споживачів у багатьох країнах світу.

Сучасна технологія виробництва

Високий авторитет компанії "KOSPEL" серед клієнтів досягнутий постійним підвищенням технологічного рівня виробництва. На трьох наших виробничих прдприятия працює 450 працівників. Наш машинний парк повністю автоматизований, маємо найсучаснішу в Польщі ЕМАЛІРОВОЧНИЙ майстерню, де проводимо накопичувальні водонагрівачі.

Система контролю якості

Внутрішня система контролю була розроблена на основі найбільш жорстких стандартів якості. На кожному виробничому етапі окремі елементи і вузли проходять тестування і контрольні процедури. Кожен прилад при виході з виробництва проходить процес регулювання, випробування правильності і безпеки роботи.

Сервісне обслуговування

Динамічно розвивається мережа сервісного обслуговування наших приладів. В даний час сервісні центри в Росії, Україні, Білорусії і Казахстані забезпечують швидку технічну допомогу і професійне консультування. Істотним для клієнта є також низький рівень витрат на сервісне обслуговування.


У цій категорії немає товарів.