ᐈ Саморегулюючий кабель | Купити в Харькові, Києві за найкращою ціною

Саморегулюючий кабель

 Саморегулюючий кабель застосовується для захисту від обмерзання і замерзання систем трубопроводів, водостічних систем, покрівлі (даху), жолобів, а також ефективно служить для підтримки необхідної температури в трубах і різних ємностях.

Саморегулюючий кабель - переваги

Економічний. Завдяки автоматичному регулюванню потужності нагріву на різних ділянках вироби.

Легкий монтаж. Монтаж кабелю не вимагає особливих навичок і здібностей. Монтаж виконується швидко і легко.

Практичність. Допускається монтаж саморегульованого кабелю з перетином або впритул один до одного. Він не перегорає, не перегрівається.

Універсальність. Самимі універсальними є моделі кабелів з спеціальної опліткою, яка дозволяє працювати їм на відкритій поверхні під впливом ультрафіолетових променів.

Саморегулюючий кабель - принцип роботи

 Принцип роботи саморегулюючого кабелю полягає в тому, що при його нагріванні з зовнішнього середовища збільшується його опір. А це значить, що чим вище опір, тим менше потужність кабелю. Якщо ділянка кабелю розташований в холоді, значить він має менший опір і велику потужність відповідно.


 При збільшенні температури в навколишньому середовищі, саморегулюючий теплий кабель зменшує свою потужність, а при зниженні температури, він автоматично збільшує свій нагрів. Це відбувається на різних ділянках кабелю.
 

 

 Наприклад, необхідно, щоб кабель запобігав замерзання і обігрівав трубу на вулиці в зимовий час. При мінусовій температурі саморегулюючий кабель буде нагріватися з максимальною інтенсивністю. При плюсовій температурі, кабель не відключитися, він просто буде продовжувати обігрівати, але вже з мінімальною тепловіддачею.

 Саморегулюючий кабель принцип роботиЗавдяки таким принципом роботи обігріву, використання саморегульованого кабелю можна назвати економічним.

 Влітку використання такого кабелю не раціонально, тому рекомендовано підключити до саморегульованого кабелю терморегулятор (термостат). Термостат включатиме живлення кабелю при падінні температури і вимикати, коли труба обігріта, що є більш економним варіантом використання системи антиобледеніння.

Особливості конструкції саморегулюючого кабелю

 Конструктивно кабель всередині оснащений двома мідними жилами, через які надходить електричний струм. Між цими жилами розташована унікальна матриця, яка є регулюючим і нагрівальним елементом. Потім йде термозащіщающая оболонка. А наступним шаром є екраніруемого обплетення і зовнішня оболонка, яка надійно захищає кабель від механічних пошкоджень та дії ультрафіолетових променів. Захистом від УФ володіють не всі саморегулюючі кабелі, залежить від торгової марки і моделі.

Монтаж саморегулюючого кабелю

 На відміну від резистивного кабелю, саморегулюючий кабель нарізається будь-якої необхідної довжини кратно 1 метру. Укладання кабелю на трубу виконується по спіралі і кріпиться металізовані скотчем. У разі, якщо кабель не має захисної оболонки від УФ, він повинен бути надійно схований від сонячних променів.

Вибрати саморегулюючий кабель

 Перед вибором саморегульованого кабелю, важливо розуміти для яких цілей він необхідний, і на які характеристики варто звернути увагу. Важливим аспектом при виборі кабелю, є його потужність.

 Саморегулюючий кабельНа нашому сайті Квант Успіху можна купити саморегулюючий кабель будь-якої потужності від 10 до 40 Вт. Нижче представлений рекомендації з укладання саморегульованого кабелю в залежності від його потужності:

  • Для обігріву водостоків

D = 100-120 мм - 40 Вт/м,

D = менше 100 мм - 30 кв/м;

  • Для обігріву водопровідних труб - 10-20 Вт/м.

Важливо! Недостатня потужність системи обігріву може привести до того, що кабель може не впоратися зі своїм завданням, а завищені показники можуть негативно відобразитися на споживанні. До вибору потужності потрібно підходити відповідально.

Саморегулюючий кабель ціна

 Ціна саморегулюючого кабелю безпосередньо залежить від виробника, потужності і серії моделі. На нашому сайті представлений величезний асортимент саморегульованих кабелів від перевірених і кращих виробників: IN-THERM (Корея), Grand Meyer (Нідерланди), Nexans (Норвегія), Eltrace (Франція), Fine Korea (Південна Корея).

 Купити саморегулюючий кабель за вигідною ціною і з гарантією якості можна тільки у нас! Замовляйте прямо зараз систему обігріву через корзину товару або зателефонувавши по телефону. Квант Успіху - здійснюємо оперативну доставку нагрівальних саморегульованих кабелів по всій Україні на відділення Нової пошти.

068-307-33-77

050-301-33-77Потужність - 10 Вт/мп Розмір кабелю - 7×13 мм Країна - Корея Термін експлуатації - 25 років   Ціна саморегулюючого теп..
Потужність - 10 Вт/мп Розмір кабелю - 13×6 мм Країна - Корея Термін експлуатації – 25 років  Ціна саморегул..
Потужність - 16 Вт/мп Розмір кабелю - 13×6 мм Країна - Корея Термін експлуатації - 25 років Ціна на кабель прогрівочний сам..
Потужність - 10 Вт/мп Розмір кабелю - 7×13 мм Країна - Корея Термін експлуатації - 25 років   Ціна саморегулюючого каб..
Потужність - 10 Вт/мп Розмір кабелю - 7×13 мм Країна - Корея Термін експлуатації - 25 років  Ціна нагріваючого&nb..

Кабель саморегулюючий ELTRACE 40 Вт

У наявності

250.0 грн.

Розмір – 5.3х15.6 мм Довжина – 1 м Потужність – 40 Вт Номінальна напруга – 230 В Країна виро..

Кабель саморегулюючий ELTRACE 10 Вт

У наявності

250.0 грн.

Розмір – 4.9х13 мм Довжина – 1 м Потужність – 10 Вт Номінальна напруга – 230 В Країна в..
Довжина - 1 м Потужність - 30 Вт Країна виробник - Нідерланди Гарантія - 5 років  Ціна кабелю Grand Meyer PHC 30 В..

Кабель саморегулюючий ELTRACE 20 Вт

У наявності

250.0 грн.

Розмір - 4.9х13 мм Довжина - 1 м Потужність - 20 Вт Номінальна напруга - 230 В Країна виробник - Франція   Ціна саморегулюю..
Розмір (ШхВ) - 8.3х5.5 мм Довжина - 1 м Потужність - 15 Вт Країна виробник - Норвегія Гарантія - 5 років  Ціна на саморегул..
Потужність - 30 Вт/мп Розмір кабелю - 13×6 мм Країна - Корея Термін експлуатації - 25 років  Ціна на саморегулюючий ка..
Потужність - 40 Вт/мп Розмір кабелю - 13×6 мм Країна - Корея Термін експлуатації - 25 років  Ціна на саморегулюючий ка..
Потужність - 24 Вт/мп Розмір кабелю - 13×6 мм Країна - Корея Термін експлуатації - 25 років  Ціна на саморегулююч..
Потужність - 30 Вт/мп Розмір кабелю - 13×6 мм Країна - Корея Термін експлуатації - 25 років  Ціна на саморегулюючий ка..
Довжина – 1 м Потужність – 16 Вт Країна виробник – Нідерланди Гарантія – 5 років  Цін..
Потужність - 40 Вт/мп Розмір кабелю - 13×6 мм Країна - Корея Термін експлуатації - 25 років  Ціна на гріючий нагріваль..
Потужність - 10 Вт/мп Розмір кабелю - 7×13 мм Країна - Корея Термін експлуатації - 25 років  Ціна на кабель обігріваль..

Кабель саморегулюючий ELTRACE 30 Вт

У наявності

250.0 грн.

Розмір – 5.3х15.6 мм Довжина – 1 м Потужність – 30 Вт Номінальна напруга – 230 В Країна..
Довжина - 1 м Потужність - 20 Вт Країна виробник - Норвегія Гарантія - 5 років  Ціна саморегульованого кабелю вказана за 1 м..
Довжина - 1 м Потужність - 30 Вт Країна виробник - Норвегія Гарантія - 5 років  Ціна на саморегулюючий кабель для водопровод..
Потужність - 10 Вт/мп Розмір кабелю - 11×5 мм Країна - Корея Термін експлуатації - 25 років  Ціна на саморегулюючий ка..
Потужність - 16 Вт/мп Розмір кабелю - 11×5 мм Країна - Корея Термін експлуатації - 25 років  Ціна на гріючий кабель са..
Довжина - 1 м Потужність - 40 Вт Країна виробник - Норвегія Гарантія - 5 років  Ціна на саморегулюючий кабель для обігр..
Потужність - 24 Вт/мп Розмір кабелю - 11×5 мм Країна - Корея Термін експлуатації - 25 років  Ціна на саморегулюючий на..
Показано з 1 по 24 з 38 (всього 2 сторінок)