Підприємство Квант Успіху

Про нас

 Підприємство "Квант Успіху" - це національний виробник обладнання для ефективного електроопалення.

 Електрорадіатори Ера і Електродні котли Луч за доступними цінами - флагмани розвитку економічного опалювання в Україні.

 На правах представника багатьох вітчизняних заводів пропонуємо якісне опалювальне обладнання за кращими цінами в Україні: твердопаливні котли, радіатори опалення, труби пластикові, крани та фітинги, насоси та розширювальні баки, тепловентилятори для водяного опалення, електричну теплу підлогу, терморегулятори, інфрачервоні обігрівачі, конвектори, газові котли. А також: кондиціонери та зволожувачі.

 У нас Ви можете купити все для сучасної системи опалення будинку з доставкою в будь-яке місто України.

 Підтримуємо всі гарантійні зобов'язання. До Ваших послуг професійний монтаж і подальший сервіс.

 Підприємство "Квант Успіху" з 2009 року працює в сфері опалення та створення кліматичного комфорту у Вашому будинку, квартирі, офісі.

Чому нам довіряють і рекомендують друзям? Все просто!

1. Наш девіз

«Відповідально! Оперативно! Професійно!»

2. Індивідуальний підхід до кожного

 У той час як багато «продавці» зосередили свої зусилля на просуванні окремих «вигідних» торгових марок, ми спочатку орієнтувалися на грамотне і оптимальне вирішення питань наших клієнтів з інженерної точки зору, виходячи з фінансових можливостей кожного замовника. Ми «пірнаємо» в Вашу проблему і вирішуємо її з позиції «А щоб зробили ми для себе в такій ситуації?».

3. Гарантія та Сервіс

 Будучи виробниками або офіційними представниками по різного устаткування, ми підтримуємо гарантійні зобов'язання і здійснюємо сервісне обслуговування всієї нашої продукції. З нами Ви спокійні за своє технічне завтра.

4. Досвід

 Наші фахівці працювали на десятках різних об'єктів. Нам добре знайомі системи опалення в багатоквартирних будинках і котеджах, офісних будівлях і робочих приміщеннях. Змонтовані нами комунікації радують багатьох наших клієнтів вже не перший опалювальний сезон.

І найприємніше - Наші ціни на обладнання!

 Ми доступні звичайним людям, а якість наших товарів і послуг перетворює нових покупців в наших постійних замовників. Накопичувальні знижки і постійні акції привертають не тільки професійних теплотехніків, а й приватних клієнтів.
 Ми поважаємо своїх покупців і не пропонуємо дешеві, неякісні матеріали. Надійність нашого обладнання перевірена на багатьох об'єктах по всій Україні протягом декількох років.

Також для Вас:

- Безкоштовні консультації та підбір обладнання з урахуванням специфіки Вашого об'єкту;

- Розрахунок тепловтрат приміщення і визначення першочергових заходів для енергозбереження та ефективного опалення;

- Виїзд на об'єкт нашого фахівця для вимірів;

- Професійний монтаж і будь-які ремонтні роботи;

- Комплектація об'єкта необхідними товарами (котли, радіатори, труби, крани, насоси, розширювальні баки).

   Шановні клієнти! У розділі ЦІНИ (верхнє меню) Ви можете завантажити прайс-листи по категоріям з актуальними цінами на опалення. При повній комплектації об'єкта ми запропонуємо для Вас спеціальні умови і додаткову комплексну знижку на матеріали.

Телефонуйте!
050 301 33 77
068 307 33 77