Монтаж Теплої підлоги Під Плитку + Поради!

Монтаж електричної теплої підлоги під плитку

 Технологія монтажу теплої підлоги під плитку не найпростіша, але, тим не менш, з нею реально впоратися навіть недосвідченій людині. У нашій статті ми розповімо, як правильно здійснити розрахунок, провести підготовку і монтаж теплої підлоги (нагрівальний мат або кабель) безпосередньо під плитку.

МОНТАЖ ТЕПЛОЇ ПІДЛОГИ СВОЇМИ РУКАМИ

1. Як розрахувати теплу підлогу.

кабель теплої підлоги

 Для складання схеми укладання на загальному кресленні приміщення зачеркиваем ті ділянки, на яких будуть розташовуватися сантехнічні прилади та стаціонарні меблі (шафи, тумби, пральна машинка). Вказуємо на схемі габарити вільного простору. Не забуваємо про відступи від стін і меблів по всьому периметру (min 5 см) і між витками кабелю (5-10 см). Крок укладання розраховується як відношення площі укладання до довжини кабелю. Виберемо місце для терморегулятора і підводимо до нього харчування.

- Кабель під плитку, потрібно розрахувати крок, з яким закріплюються зигзаги кабелю на монтажній стрічці (6-10 см), в залежності від того, чи буде система основним джерелом обігріву або додатковим. Крок укладання розраховується як відношення площі укладання до довжини кабелю.

Нагрівальний мат має фіксовану ширину 50 см, тому з його розрахунком клопоту буде менше. При наявності схеми приміщення точний розрахунок необхідної для цього завдання кабелю або мата допоможуть зробити кваліфіковані фахівці підприємства Квант Успіху.

2. Підготовка поверхні під теплу підлогу.

 Якщо потрібно підвищити рівень підлоги, можна зробити це за допомогою цементних стяжок. За підсумком буде оптимальним виконання нівелювання самовирівнюється сумішшю. Якщо ж рівень підлоги відповідний, можна обмежитися тільки нівелірмасса (2-5 мм). Перед початком монтажних робіт поверхню очистити від пилу і будівельного сміття, стяжку скріпити ґрунтовкою глибокого проникнення.

3. Теплоізоляція електричної теплої підлоги

тепла підлога під плитку

 1. Плитка для підлоги;
 2. Еластичний клейовий розчин;
 3. Датчик терморегулятора;
 4. Кабель або мат теплої підлоги;
 5. Цементна стяжка (40-50 мм);
 6. Сітка з арматури;
 7. Утеплювач (щільністю М-35);
 8. Бетонна основа.

 

 Укладання теплоізоляційних плит під тонкий кабель під плитку можлива тільки перед виконанням стяжки (4-5 см) і нівелювання, якщо дозволяє висота приміщення і рівень підлоги. В іншому випадку до теплоізоляційного матеріалу, на який ляже кабель, неможливо буде приклеїти плитку. У такій ситуації правильніше використовувати нагрівальний мат, в якому електричний кабель теплої підлоги закріплений на армуючої склосітки. Сітка частково затримує тепло, що йде вниз, в плиту. Та й шар клейового розчину через відсутність більш об'ємною металевої стрічки тонше, що сприяє швидкому прогріванню плитки.

Укладання теплої підлоги - електричний кабель.

Укладання нагрівального кабелю під плитку

 Нагрівальний кабель фіксується за допомогою монтажної стрічки, яка попередньо кріпиться до стяжки дюбелями або герметиком паралельно з кроком 40-50 см. Кабель укладається по зигзагу з кроком від 6 до 10 см. Чим менше крок, тим більше потужність на квадратний метр і краще прогрів. Необхідно дотримуватися однакового кроку для рівномірного прогрівання поверхні. Вкорочувати нагрівальну частину кабелю суворо заборонено.

 

Укладання теплої підлоги - нагрівальний мат.

Укладання мату теплої підлоги

 Теплий мат укладається легше. З огляду на те, що кабель вже закріплений на сітці шириною 50 см, потрібно розмотати рулон і приклеїти на самоклейки стрічку, яка також закріплена на маті. Для повороту під будь-яким кутом, розвороту на 180 необхідно розрізати сітку, зберігши цілісність кабелю і зберігаючи необхідні зазори між смугами. Для прогрівання важкодоступних місць можна зняти з сітки ділянку кабелю і закріпити до основи за допомогою контактного клею або герметика.

 Важливо!!! З'єднання нагрівального і холодного кабелю (муфта MUFFE/SLEEVE), обов'язково повинно знаходитися в клейовому розчині під плиткою. Вкорочувати можна тільки «холодний кінець» кабелю, який стандартно позначений іншим кольором або маркуванням ****.

4. Монтаж датчика теплої підлоги.

Укладання теплої підлоги своїми руками

 Для монтажу датчика терморегулятора всередину теплої підлоги виконується пропив в стягуванні. У штробу в підлозі укладається гофрорукав, який переходить на стіну (в штробі або під гіпсокартоном) до місця установки термостата. У цю ж точку підводиться «холодний кінець» кабелю теплої підлоги і силовий провід для комутації в регуляторі. Сам датчик для точності вимірів повинен розташовуватися паралельно між двома жилами нагрівального кабелю на відстані не менше 15 см від їх витоків, але ні в якому разі не торкатися нагрівального кабелю. Щоб уникнути потрапляння клейового розчину і блокування датчика закінчення гофри бажано закрити ізоляційною стрічкою. Після закінчення укладання виконується прозвон цілісності кабелю і заміри опору.

5. Укладання на теплу підлогу плитки.

Тепла підлога монтаж                                   Електрична тепла підлога монтаж

 Щоб уникнути пошкоджень вході ремонтних робіт електричний тепла підлога після укладання покривається тонким шаром плиткового клею. Слід використовувати тільки еластичний клей для плитки. Після висихання, буквально на наступний день, можна приступати до укладання плитки для підлоги. Для цього також застосовується тільки спеціальний еластичний клей.

6. Установка терморегулятора теплої підлоги.

Терморегулятор для теплої підлоги

 Електрична підлога після монтажу може бути відразу підключений до терморегулятора. Але зазвичай терморегулятор встановлюється після укладання настінної плитки або повного виконання інших оздоблювальних робіт. Однак, включення на прогрів можливо тільки повного схоплювання і затвердіння клейового розчину, бажано не раніше 4-х тижнів після закінчення всіх мокрих робіт. До установки терморегулятора цілісність кабелю на кожному етапі укладання необхідно перевіряти за допомогою замірів опору контуру. А якість укладання гофрорукаві перевіряти зручністю входу-виходу датчика термостата.

Нижче представлений монтаж теплої підлоги електричного ВІДЕО - покрокова інструкція.

Додаткові рекомендації по монтажу електричної теплої підлоги
 • Вибирайте електричну теплу підлогу тільки перевірених виробників!
 • Купити електричну теплу підлогу необхідно тільки у офіційних представників виробника, які в обов'язковому порядку оформлять гарантійний талон.
 • Довіряйте монтаж фахівцям, адже термін експлуатації теплої підлоги безпосередньо залежить від якісного монтажу і підключення.
 • Терморегулятор є важливою частиною системи. Програмовані терморегулятори дозволяють істотно економити електроенергію

Купити електричну теплу підлогу під плитку

 Фахівці підприємства Квант Успіху допоможуть не тільки з вибором правильної системи опалення та її комплектуючих, але і проведуть кваліфікований монтаж обладнання у Вас на об'єкті. Нагрівальні мати або кабель під плитку - на ваш вибір. Консультації, тепловий розрахунок і підбір електричної теплої підлоги під плитку для наших клієнтів безкоштовні!

ТЕЛЕФОНУЙТЕ - 050-301-33-77


Канал Youtube Квант УспехаПідписуйтесь на канал та отримуйте корисну інформацію з перших рук!

 

Товари зі статті:

Нагрівальний мат Fenix 0.45 кв.м, 70 Вт під плитку

Нагрівальний мат Fenix 0.45 кв.м, 70 Вт під плитку

Площа мату - 0.45 кв.м Потужність мату - 70 Вт Ширина мату - 0.5 м Довжина мату - 0.9 м Товщина мату - 4 мм Країна виробник -..

1 160.0 грн.

Нагрівальний мат Fenix 0.8 кв.м, 130 Вт під плитку

Нагрівальний мат Fenix 0.8 кв.м, 130 Вт під плитку

Площа мату - 0.8 кв.м Потужність мату - 130 Вт Ширина мату - 0.5 м Довжина мату - 1.6 м Товщина мату - 4 мм Країна виробник -..

1 320.0 грн.

Терморегулятор програмований In-Therm E-51 для теплої підлоги

Терморегулятор програмований In-Therm E-51 для теплої підлоги

Межі регулювання – від 5 до 60 °С Максимальне навантаження – 3 кВт Управління – програмований Струм навантажен..

860.0 грн.

Терморегулятор механіка In-Therm RTC 70 для теплої підлоги

Терморегулятор механіка In-Therm RTC 70 для теплої підлоги

Температура – від 10 до 50 °С Максимальне навантаження – 3 кВт Розміри – 85x85 мм Ціна терморегулятора вказа..

410.0 грн.

Нагрівальний мат Grand Meyer 1 кв.м

Нагрівальний мат Grand Meyer 1 кв.м

Площа мату – 1 кв.м Потужність – 150 Вт Ширина мата – 0.5 м Товщина мату – 3.8 мм Країна виробник – Н..

1 515.0 грн.

Терморегулятор з Wi-Fi In-Therm PWT для теплої підлоги

Терморегулятор з Wi-Fi In-Therm PWT для теплої підлоги

Діапазон регулювання – від +5 до +40 °С Максимальне навантаження – 3,2 кВт Струм навантаження – 16 А Габарити ..

1 450.0 грн.