ᐈ Рекуператори | Купити в Харкові, Києві за вигідними цінами

Рекуператори

 Рекуператори (від лат. «Recuperator») - компактна припливно-витяжна вентиляція, яка автоматично оновлює повітря зі збереженням тепла до 91% в приміщеннях будь-якого типу. Рекуператор встановлюється на стіну будинків або квартир, ефективно позбавляючи кімнату від вогкості, цвілі, затхлого і задушливого повітря. Рекуператор купити можна прямо на нашому сайті замовивши через корзину товару або зателефонувавши на нашу телефону.

Переваги використання рекуператорів

 • Позбавлення від вогкості, цвілі і поліпшення якості повітря;
 • Усунення підвищеної вологості;
 • Підтримка оптимальної температури повітря;
 • Цілодобовий повітрообмін при закритих вікнах;
 • Очищення припливних повітряних мас від пилу.

Навіщо потрібен рекуператор?

 Ще пару десятків років в будинках використовувалися дерев'яні вікна, які часто пропускали повітря і мали щілини, що сприяло природному повітрообміну в кімнатах. У сучасному світі стали встановлювати пластикові вікна, які є абсолютно герметичними. Відсутність вентиляції і будь-якого повітрообміну призводить до появи вогкості, цвілі і задушливого повітря. Тому в нинішній час без пристроїв вентиляції рекуператорів вже не обійтися!

Принцип роботи рекуператора

Принцип роботи рекуператора Найчастіше рекуператор оснащений керамічним теплообмінником, який зберігає тепло і передає його від одного теплоносія (стиснене повітря) до іншого (свіже повітря). У холодні місяці року принцип роботи рекуператора полягає в наступному - в момент надходження повітря через прилад з вулиці, одночасно відбувається нагрів повітря, що виходить з приміщення. Таким чином виконується максимальне збереження тепла. У літній період рекуператор повітря перешкоджає надходженню жарких повітряних мас в кімнату. Рекуператор не замінює опалення, але допомагає зберігати тепло в будинку!

Як вибрати рекуператор для будинку, квартири або офісу

 Існує безліч видів рекуператорів, і відрізняються вони один від одного таким:

 • Теплоносій - протиточний, перехресний, прямоточний.
 • Конструкція - трубчасті, пластинчасті, ребристі, оребрені і т.д.
 • Матеріал - метал, мембрана, пластик і т.д.

 Важливо знати, що рекуператори розраховані на певний обсяг вентилювання повітря з відповідністю квадратурі приміщення. Тому перед вибором вентиляційного пристрою як рекуператор, слід врахувати наступне: кількість осіб (які перебувають в приміщенні), площа і тип приміщення, спосіб опалення.

 У магазині Квант Успіху представлений хороший асортимент побутових рекуператорів, вибір яких залежить від наступних параметрів:Рекуператор

 1. Продуктивність;
 2. Ефективність рекуперації тепла;
 3. Рівень шуму;
 4. Тривалість експлуатації;
 5. Кількість режимів і швидкостей;
 6. Тип фільтрів;
 7. Додаткові корисні функції.

 Одним з найбільш оптимальним варіантом для будинку або квартири є компактна вентиляція - саме трубчасті рекуператори Ventoxx. Дані прилади мають надійністю, високою продуктивністю, низьким енергоспоживанням і мають доступну ціну.

 Якщо виникли запитання про підбір або технічної характеристики рекуператора - ТЕЛЕФОНУЙТЕ і ми Вас безкоштовно проконсультуємо!

Установка рекуператорів

Установка рекуператора Рекуператор має компактні габарити, тому його монтаж може бути здійснений в стіні, на будь-якому необхідному місці. Даний прилад насичує кімнату свіжим і очищеним повітрям. Звертайтеся до Квант Успіху! Наші кваліфіковані фахівці швидко і професійно виконають монтаж рекуператора повітря! Для уточнення ціни на установку рекуператора повітря - телефонуйте!

 Здійснюємо оперативну доставку рекуператорів до Харкова, Києва і будь-яке місто України на відділення Нової пошти. Також можлива адресна доставка товарів. Замовляйте рекуператор прямо зараз!

068-307-33-77

050-301-33-77Рекуператор Ventoxx Сhampion

5 300.0 грн.

Немає в наявності
Ефективність рекуперації – 74 – 86% Кількість режимів – 11 Кількість швидкостей - 3 Споживана потужність..
Акція

Рекуператор Ventoxx Comfort

6 550.0 грн.

У наявності
Ефективність рекуперації – 70 – 91% Кількість режимів – 17 Кількість швидкостей - 5 Споживана потужність..
Акція

Рекуператор Ventoxx Slim Line

7 550.0 грн.

У наявності
Ефективність рекуперації – 70 – 91% Кількість режимів – 17 Кількість швидкостей в реверсі – 5 ..
Акція

Рекуператор Ventoxx Invisible

6 900.0 грн.

У наявності
Ефективність рекуперації – 70-91% Кількість режимів – 17 Кількість швидкостей – 5 Споживана потужні..

Автоматика рекуператора Ventoxx Twist

1 200.0 грн.

У наявності
 Автоматика Ventoxx Twist управляє рекуператорами серії Ventoxx Champion, Comfort і Slim Line і має 17 режимів роботи.  Ін..
Показано з 1 по 5 з 5 (всього 1 сторінок)