ᐈ Очищувачі повітря купити в Харкові, Києві за найкращою ціною

Очищувачі повітря

Очищувачі повітря Знезараження або очищення повітря – це заходи щодо запобігання та профілактики захворювань, що передаються повітряно-крапельним шляхом, астм і алергій. Це актуально, як в місцях великого скупчення людей, так і в житлових приміщеннях. Існують спеціалізовані прилади, як очищувачі повітря. Дані пристрої з'явилися на ринку кліматичної техніки недавно, але вже встигли завоювати свою популярність у споживачів.

Особливості очищувачів повітря

  • Очищення до медичних стандартів,
  • Зручне і просте управління,
  • Довговічність використання,
  • Можливість заміни фільтрів,
  • Доступна ціна.

 Купити очищувач повітря в Україні з гарантією та за вигідною ціною можна на нашому сайті замовивши прилад через корзину або зателефонувавши по телефону. У нас представлений широкий асортимент очищувачів за найкращими цінами: Пристрої для знезаражування, рециркулятор бактерицидний (бактерицидний опромінювач), мийка, очищувач-зволожувач. Всі вони перевіреної якості, надійні і ефективні в своїй роботі. При виборі слід звернути увагу на їх пряме призначення і функції.

Очищувач припливного повітря

Очищувач брізер Тіон 3С Основним завданням даного пристрою - очищення, рециркуляція і підігрів припливних повітряних мас з вулиці. Такий очищувач монтується в стіну і працює при закритих вікнах, позбавляючи тим самим помещеніех від пилу, пуху, алергенів, і різних патогенних мікроорганізмів. Одним з найбільш ефективних і надійних є - брізер Тіон. У ньому розташовані змінні фільтр від пилу і антибактеріальний НЕРА-фільтр. Квант Успіху - ми є офіційним представником Тіон.

Пристрий для знезаражування

Тіон КлеверЗавдання очищення повітря в побуті зможуть виконати Тіон Clever та Tion IQ 100.

Тион Clever – це професійний пристрій для комплексного очищення повітря. У ньому встановлено 4 фільтра - префільтр від великого пилу, електростатичний блок від дрібних частинок, НЕРА Н11 для інактивації шкідливих речовин і АК фільтр від запаху і газів. Цей прилад не просто позбавляє від патогенних мікроорганізмів, але і ліквідує їх, що зупиняє їх подальше розмноження. В основі очищувача Tion Clever стоїть унікальна технологія очищення повітря, яка вже 10 років успішно застосовується більш ніж в 500 об'єктах медичного профілю в колишніх країнах СНД.

Tion IQ 100Tion IQ 100 - сучасний і компактний очищувач-знезаражувачі, що усуває навіть найменші пилові частинки. Ефективність роботи пристрою на рівні на 99,95%. Він застосовується в побутових приміщення і створює комфорні умови для алергіків, астматиків і сімей з дітьми або вагітними. Антимікробна речовина пиритион цинку, якою просочується фільтр, ефективно протистоїть короновірусам SARS-HCoV (одне сімейство з SARS-CoV-2).

Очисник зволожувач повітря

Функція NANOЕ Це побутовий прилад для позбавлення від пилу, вовни, вірусів і різних алергенів. Він встановлюється безпосередньо в приміщенні. Деякі моделі мають вбудовані коліщатка, що надає очищувачу повітря мобільності. Один з них - очищувач ТМ Panasonic. Такий пристрій не тільки очищає, але і зволожує повітря, що особливо важливо для здорового і комфортного мікроклімату в будинку. Основною особливістю даного приладу є наявність унікальної функції NANOЕ - ефективне знищення неприємних запахів, сигаретного диму, запах приготування їжі і миючих засобів. 

Рециркулятор бактерицидний

 Рециркулятор-опромінювач служить для знезараження, кварцування повітряного середовища в медичних установах, офісних і побутових приміщень. Особливістю даного очищувача повітря є те, що він може працювати при знаходженні людей. Він є абсолютно безпечним для людини. Ефективність роботи очищувача по знезараженню повітряних мас від вірусів, бактерій, грибків становить 99,9%.

Мийка повітря

 Ідея, що лежить в основі мийки, проста. В даному очищувачі як фільтр для очищення використовується вода. Цей прилад складається з вентилятора і ємності з водою, через яку проходить запилений повітря. Іонізатор ефективний для очищення пилу, пуху, вовни в побуті.

Вибрати очищувач повітря

 На нашому сайті представлений широкий асортимент очищувачів за найкращими цінами. Але для того, щоб правильно вибрати відмінний очисник повітря, необхідно врахувати наступні критерії:

  1. Тип і розміри приміщення;
  2. Вид фільтрів в очищувачі;
  3. Принцип роботи очищувача (очищення припливного повітря, знезараження повітряного середовища, очищення та зволоження повітря).

 Очищувач повітря купити і підібрати можна зателефонувавши на знайшла телефон. Наші фахівці інтернет-магазину допоможуть підібрати правильний варіант очищувача для будинку, квартири або офісу. Квант Успіху - ми здійснюємо продаж тільки перевірених часом виробників, оперативну доставку очищувачів повітря в будь-яке місто України на відділення Нової пошти.

Очищувачі повітря в Україні

050-301-33-77

068-307-33-77

Замовити прямо зараз!Побутовий очищувач повітря TION IQ 100

4 900.0 грн.

У наявності
Габарити - 177×260 мм Продуктивність - до 60 м3/год Потужність - 6 Вт Колір - білий, чорний Гарантія - 2 роки Ціна на побу..

Бактерицидный рециркулятор Ecoline

3 599.0 грн.

У наявності
Продуктивність – 190 м.куб./год Габарити – 572х125х125 мм Площа – до 30 кв.м. Джерело випромінювання – лампа..

Очищувач повітря для квартир Тіон

20 400.0 грн.

У наявності
Фільтр базової очищення – G4 Фільтр від вірусів і алергенів – НЕРА Н11 Функція підігріву повітря – так Режим рецир..

Очищувач повітря TION Clever

20 900.0 грн.

Попередній заказ
Фільтр від дрібного пилу НЕРА Фільтр первинного очищення G4 Фільтр від шкідливих газів АК  Ціна на знезаражувач повітря Tion ..

Очищувач повітря Panasonic F-VXK90R-K

33 999.0 грн.

У наявності
Площа очищення – 66 кв.м. Площа зволоження – 38 кв.м. Габарити – 636x398x265 мм Швидкість очищення – 8,7 м.к..

Очищувач повітря Panasonic F-VXR50R-W

19 999.0 грн.

У наявності
Площа очищення – 40 кв.м. Площа зволоження – 26 кв.м. Габарити – 560х360х240 мм Швидкість очищення – 5,1&nbs..

Мийка повітря Neoclima MP-25 Plasma

6 499.0 грн.

У наявності
Площа приміщення - 40 кв.м. Продуктивність - 400 мг/год Габарити - 310x315x390 мм  Ціна мийки повітря Neoclima вказана за 1 ш..

Мийка повітря Venta LW15 White

8 989.0 грн.

У наявності
Площа обслуговування - до 15 кв.м Режимів роботи - 2 Габарити - 26 x 28 x 31 см Ціна на мийку повітря Venta LW15 вказана..

Мийка повітря Venta LW25 White

12 561.0 грн.

У наявності
Площа обслуговування - до 25 кв.м Режимів роботи - 3 Габарити - 30 x 30 x 33 см Ціна на мийку повітря Venta LW25 вк..

Мийка повітря Venta LW45 White

19 254.0 грн.

У наявності
Площа обслуговування - до 45 кв.м Режимів роботи - 3 Габарити - 45 x 30 x 33 см Ціна на мийку повітря Venta LW45 вк..

Мийка повітря Venta LP60 WiFi

36 925.0 грн.

У наявності
Площа обслуговування - до 75 кв.м Режимів роботи - 5 + boost Габарити - 61 x 30 x 52 см Ціна на мийку повітря Venta..

Фільтр для очищувачів Tion IQ 100

1 300.0 грн.

Попередній заказ
Ефективність - більш 99,95% Частота заміни - 1 раз на пів року Клас фільтрації - HEPA H13 Ціна на фільтр для Тіон IQ 100 вказана з..

Комплект фільтрів очищення повітря для TION Clever

2 200.0 грн.

Попередній заказ
HEPA фільтр У поєднанні з електростатичним блоком забезпечує очищення від пилу, вірусів, алергенів з ефективністю класу Е10. Завдяки..
Показано з 1 по 13 з 13 (всього 1 сторінок)