Доставка і Оплата

Доставка і Оплата

Доставка замовлень

Доставка в міста України

  Підприємство "Квант Успіху" здійснює доставку опалювального обладнання, кондиціонерів і комплектуючих по всій території України транспортними компаніями.

 Максимально оперативно (щодня) здійснюємо відправлення на відділення транспортних перевізників (Нова Пошта, Делівері, САТ).

 Ви можете купити електрорадіатори, обігрівачі, конвектори, котли і замовити доставку безпосередньо на об'єкт у Вашому місті.

 В середньому доставка по Україні з моменту замовлення займає 2-3 робочих дні. Перед відправкою товару ми узгодимо з Вами всі питання з доставки та оплати, зможемо назвати Вам орієнтовну вартість доставки. Більш докладно розцінки по доставці вантажів по Україні можна прорахувати на сайтах перевізників.

  Якщо товар не має акційної пропозиції або ярлика "Безкоштовна доставка", вартість доставки за замовчуванням оплачується покупцем.

Отримання товара на вітділенні перевізника

  При отриманні товара на вітділенні перевізника, будь ласка, в першу чергу, ретельно перевірте:

  • цілесність упаковки;
  • цілесність замоленного обладнання в середені упаковки.

 При вияві пошкодження на упаковці або безпосередньо товара негайно зверніть на це увагу робітника відділення. Після чого необхідно скласти з представником компаніі перевізника акт про пошкодження посилки.

  Без такого акта, засвідченого перевізником, підприємство Квант Успіху претензії прийняти не зможе.

Доставка електрорадіаторів, кондиціонерів та інших товарів кур'єром Нової пошти по Харкову

 Доставка здійснюється по додатковому узгодженню в робочі дні (друга половина).

 Вартість доставки по Харкову від 100 грн.

 Кур’єр оперативно доставить Ваше замовлення за вказаною адресою, продемонструє цілісність і комплектність товару, передасть всі необхідні документи.

 Доставка великогабаритних та важких товарів здійснюється до парадного, можливість занесення Ви можете узгодити заздалегiдь по телефону.

 Самовивезення обігрівачів та іншого обладнання в Харкові

 Ви можете забрати попередньо замовлений товар в нашому офісі або на складі (за домовленністю) в робочі дні з 9.00. до 17.30.

Оплата опалювального обладнання та кондиціонерів

 Ви можете купити опалювальне обладнання та кондиціонери, сплативши його будь-яким зручним способом:

1. Передоплата за рахунком-фактурою або платіжним перекладом - даний вид оплати максимально прискорить виконання замовлення і не вимагає додаткових комісійних платежів (оплата без ПДВ, єдиний податок).

2. Оплата післяплатою при отриманні замовлення на відділенні Нової Пошти. Вартість послуги "Накладений платіж" оплачує покупець, тобто до ціни обладнання додасться вартість послуги Нової пошти за оформлення платежу + 2% від вартості замовлення.

3. Передоплата за рахунком-фактурою з ПДВ - в цьому випадку можлива зміна ціни, тому, будь ласка, попередньо уточнюйте вартість замовлення.

Якщо у Вас виникли питання або потрібні уточнення, будь ласка, телефонуйте 050-301-33-77

Власник сайту kvantum.com.ua – ФОП Заiка С.О. (IПН 2684907270)