ᐈ Температура в Кімнаті Для Новонародженого (24/7) - TION

Оптимальний температурний режим в кімнаті немовляти. Сприятливий мікроклімат.

 Для кожної сім'ї поява дитини є найщасливішим моментом. У супроводі з радістю виникає почуття відповідальності. Малюка необхідно забезпечити турботою, безпекою та комфортом. Готуючись до появи в будинку малюка, батьки часто приділяють багато уваги з підготовки дитячої кімнати. І рідко хто замислюється про те, яка повинна бути температура в дитячій кімнаті, і як забезпечити її оптимальні показники. А адже це набагато важливіше красивого одягу і веселою оздоблення стін.

Температура повітря в дитячій Організм новонародженого дуже чутливий. Тому чимала увага варто приділити наступним параметрам:

Температура в дитячій кімнаті;
Якість та чистота повітря;
Оптимальний рівень вологості;
Відсутність протягів;
Рівень вуглекислого газу.

Яка температура повинна бути в дитячій

 Яка температура в дитячій кімнаті повинна бути? Це питання дуже часто цікавить кожного з батьків. І це правильно, адже для того, щоб дитина нормально себе почував, він повинен знаходитися в здорових і комфортних умовах. Батьки повинні розрізняти поняття «спека» і «задуха», знати, що таке перегрів і переохолодження. А головне, вміти уникнути умов, які будуть несприятливо впливати на немовля.

Температура в дитячій кімнаті Існують норми мікроклімату для житлових приміщень, в тому числі для дитячих кімнат, які вказані в Гості. Але, все-таки, новонароджені більш вимогливі в цьому плані і варто прислухатися до думки лікарів-педіатрів. Фахівці вважають, що оптимальна температура повітря в дитячій повинна складати від 18 °С до 20 °С.

 Терморегуляція у дітей відбувається декількома способами: через потовиділення і дихання. Оптимальним способом вважається дихання, і він працює тільки в разі, якщо температура повітря в дитячій нормальна. Якщо в приміщенні дуже жарко, то дитина починає потіти, що веде за собою почервоніння і роздратування шкіри. Через брак рідини в організмі може виникнути метеоризм, пересихання слизової носа, яке викликає скрутне дихання.

Температура повітря в дитячій

 Температуру повітря в дитячій кімнаті немовляти необхідно контролювати 24/7. Будь-які скачки повинні усуватися моментально, щоб вони не встигли негативно вплинути на самопочуття і настрій малюка. Що необхідно для цього робити?

  • Придбати кімнатний термометр і встановити його поряд з ліжечком дитини;
  • Регулярно провітрювати кімнати;
  • Стежити за самопочуттям дитини, оскільки у кожної людини своє сприйняття навколишньої температури.

 В опалювальний сезон в квартирі так само може бути жарко. Тому рекомендується частіше влаштовувати водні процедури і пити воду. Щоб перешкоджати поширенню жаркого повітрю по дитячій кімнаті, можна накрити радіатори опалення ковдрою або будь щільною тканиною.

Підтримання сприятливого мікроклімату в оточенні дитини

Мікроклімат в дитячій кімнаті Як ми вже зрозуміли зі статті, існує багато способів стабілізації температури повітря в дитячій. У спекотну пору готується система охолодження. Тут важливо не переборщити і захистити малюка від потоку прохолодного повітря безпосередньо, уберегти від протягів. Важливо регулярно провітрювати кімнату, не створюючи протягів, що не запускаючи вихлопні гази та інші забруднювачі з вулиці - в цьому може допомогти такий пристрій, як брізер ТІОН.

 А керувати та контролювати рівень вуглекислого газу і температуру повітря в дитячій кімнаті допоможе система розумного мікроклімату Magic Air яка дозволить моментально відстежувати актуальні дані, за допомогою програми на Вашому смартфоні. Система розумного мікроклімату спростить завдання - вона автоматично вимірює всі показники в дитячій кімнаті, а також, при їх відхиленні від норми включить брізер, щоб провітрити кімнату.

 

Стаття була корисною для Вас ?! Тоді не забудьте залишити коментар і підписатися на наш Youtube канал!

Написати коментар [відмінити відповідь]

Увага: HTML розмітка не підтримується!!
    Погано           Добре

Товари зі статті:

Брізер Tion 4S Base (Н11)

Брізер Tion 4S Base (Н11)

Фільтр первинного очищення G4 Фільтр від вірусів та алергенів НЕРА H11 Фільтр АК-4S Є підігрів повітря Режим рециркуляції Сум..

21 500.0 грн.

Брізер Tion O2 Base (тільки фільтр F7)

Брізер Tion O2 Base (тільки фільтр F7)

Фільтр від дрібного пилу F7 Є підігрів повітря Ціна Брізера TION O2 вказана в комплектації BASE Безкоштовна доставка брізер..

13 500.0 грн.

Базова станція Magic Air для брізера Tion

Базова станція Magic Air для брізера Tion

Tion MagicAir - система розумного мікроклімату  MagicAir – це прилад-аналізатор для оцінки якості повітря і управління кл..

6 900.0 грн.