Обігрів Водостоків Покрівлі (Від 120Грн) Доставка + Розрахунок

Обігрів водостоків, покрівлі і жолобів. Навіщо це потрібно?

Захист покрівлі від снігу та криги З року в рік взимку ми стикаємося з проблемою прибирання величезної кількості снігу і криги на покрівлі, в жолобах і водостоках. На перший погляд здається, що це абсолютно невинне явище. Але насправді, лід – є потенційною загрозою для нас і нашого житла. Замерзла вода на дахах призводить до утворення небезпечних бурульок, а також до руйнування даху і водовідливів, псування фасадів і покрівельної підшивки, проникненню води в будинок.

 Звідки ж береться стільки льоду?

 За рахунок надходження тепла від прогрітого будинку до покрівлі, вода тане під шаром снігу, потім скочується вниз і замерзає, утворюючи на покрівлі і водостоках полій і бурульки. Причому, таке явище може виникати, як на дахах з холодним горищем, так і з теплим.

 Для захисту покрівлі від снігу та криги встановлюються спеціальні нагрівальні кабелі, які відмінно зарекомендували себе в системах антиобледеніння.

Переваги використання нагрівального кабелю

Нагрівальний кабель для покрівлі купити✔ Збільшення терміну служби покрівельних систем;

✔ Захист покрівлі від руйнування та запобігання утворенню бурульок;

✔ Істотна економія на ремонті покрівлі, водостоків, жолобів.

 У нас представлені тільки якісні, надійні та ефективні нагрівальні кабелі системи антиобледеніння. На сайті можна придбати кабелі від всесвітньо відомих виробників: Fenix ​​(Чехія), Hemstedt (Німеччина), Eltrace (Франція), Nexans (Бельгія).

Кабель для обігріву водостоків, покрівлі і жолобів

 Правильно встановлена ​​система антиобледеніння дозволить назавжди запобігти утворенню бурульок і полою на даху і водостоках. Електричні нагрівальні кабелі, що використовуються в системах антиобледеніння, діляться на два типи: резистивні і саморегульовані. Резистивний кабель має однакову потужність по всій його довжині. У саморегулюючого кабелю змінюється потужність в залежності від навколишньої температури.

Важливо! Нагрівальні кабелі для обігріву покрівлі, водостоків і жолобів стійкі до УФ, що допускає їх укладання під прямими сонячними променями.

 Види нагрівальних кабелів:

  1. Резистивний нагрівальний кабель.

Купити нагрівальний кабель Резистивний нагрівальний кабель являє собою двожильний кабель, який ефективно служить для захисту покрівлі, водостоків і труб від утворення льоду, снігу. Перевагами даного кабелю виступають: стійкість до УФ променів, захист від перепадів температур, і можливість підключення його до терморегулятора. Терморегулятор дозволить додатково заощадити на споживанні електроенергії. Одним з таких є нагрівальний кабель Fenix ​​ADPSV (Чехія). Посилений кабель для обігріву водостоків Фенікс має ряд сертифікатів якості, а також успішно використовується більш ніж в 40 країнах.

 Особливості монтажу нагрівального резистивного кабелю

 Для обігріву покрівлі рекомендується закладати кабель потужністю 300-350 Вт на 1 метр квадратний. У жолобах і водостоках діаметром 100 мм і більше – укладання проводитися в дві нитки. Слід не допускати перехрещення і зіткнення кабелів, де відстань між ними має бути мінімум 3 см. Вся установка нагрівального кабелю повинна проводитися при температурі не нижче 5 °C.

  1. Нагрівальний кабель з вбудованим термостатом.

Гріючий кабель купити Це вже повністю готовий до експлуатації нагрівальний кабель з вбудованим термостатом і виделкою. Термостат автоматично включає кабель для обігріву при зниженні температури 3 °C. Завдяки мережі електроживлення змінного струму і вбудованому термостату монтаж кабелю здійснити легко і швидко, не вдаючись до допомоги фахівця. Саме тому нагрівальний кабель розрахований на монтаж самотужки в некомерційних об'єктах або житлових об'єктах.

 До автоматичним нагрівальних кабелів відносяться Hemstedt DAS (Німеччина) і Fenix ​​PFP 30 (Чехія). Даний кабель укладається по всьому шляху талої води: монтується на покрівлі і жолобах, далі спускається всередину водостічної труби. Дана технологія обігріву істотно полегшує установку системи антиобледеніння та робить її більш практичною.

Важливо! Подовжувати, вкорочувати і розрізати на частини нагрівальний кабель з вбудованим термостатом категорично заборонено!

  1. Саморегулюючий кабель

Саморегулюючий кабель купити Саморегулюючий кабель – це нагрівальний кабель, у якого тепловіддача автоматично змінюється в залежності від температури. Саморегулюючий нагрівальний кабель універсального призначення, забезпечує захист від обмерзання покрівлі, водостічних труб, жолобів і відливів в холодну пору року. Завдяки вбудованій саморегулюючої матриці з двома струмопровідними жилами, автоматично змінюється потужність в залежності від навколишньої температури: при зниженні температури кабель нагрівається сильніше, а при потеплінні його температура і споживана потужність зменшується. Дана особливість саморегульованого гріючого кабелю робить його використання зручним та економічним.

 Обігрів водостоків і покрівлі нагрівальним кабелем – це найкращий, сучасний і безпечний спосіб позбавлення від криги і снігу. Системи антиобледеніння від Квант Успіху – розумна інвестиція в Ваш будинок.

Не можете зробити вибір? Зателефонуйте нам - ми з задоволенням відповімо на всі ваші запитання!

Купити кабель для обігріву покрівлі та водостоків за найкращою ціною!

050-301-33-77

ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

Системи антиобледеніння ціни

Будьте завжди в курсі наших новин, підпишіться на наш Youtube канал.

Написати коментар [відмінити відповідь]

Увага: HTML розмітка не підтримується!!
    Погано           Добре

Товари зі статті:

Обігрів труб і жолобів Кабель 4 м, 120 Вт Hemstedt

Обігрів труб і жолобів Кабель 4 м, 120 Вт Hemstedt

Потужність кабелю - 120 Вт Довжина кабелю - 4 м Країна виробник - Німеччина Ціна кабелю теплої підлоги вказана без знижки. Гара..

2 099.0 грн.

Кабель саморегулюючий IN-THERM 10 Вт

Кабель саморегулюючий IN-THERM 10 Вт

Потужність - 10 Вт/мп Розмір кабелю - 7×13 мм Країна - Корея Термін експлуатації - 25 років   Ціна саморегулюючого теп..

140.0 грн.

Кабель Fenix ADPSV 7 метрів (обігрів труб, водостоків)

Кабель Fenix ADPSV 7 метрів (обігрів труб, водостоків)

Потужність кабелю - 195 Вт Довжина - 7 метрів Діаметр кабелю - 6 мм Виробник - Fenix (Чехія)  Ціна на обігрівальний кабель д..

1 165.0 грн.

Кабель саморегулюючий  Grand Meyer 30 Вт

Кабель саморегулюючий Grand Meyer 30 Вт

Потужність - 30 Вт/мп Країна виробник - Нідерланди Гарантія - 5 років  Ціна кабелю Grand Meyer PHC 30 Вт вказана за..

137.0 грн.

Кабель Fenix PFP 30 - 4 метри з терморегулятором

Кабель Fenix PFP 30 - 4 метри з терморегулятором

Потужність - 115 Вт Довжина - 4 метри Діаметр - 8 мм Виробник - Fenix ​​(Чехія) Гарантія - 10 років Ціна на кабель для обігріву ..

2 229.0 грн.

Кабель Fenix PFP 30 - 7 метрів з терморегулятором

Кабель Fenix PFP 30 - 7 метрів з терморегулятором

Потужність - 195 Вт Довжина - 7 метрів Діаметр - 8 мм Виробник - Fenix ​​(Чехія) Гарантія - 10 років Ціна на зовнішній гріючий к..

2 286.0 грн.