Терморегулятор Казанів (від 700грн) Краща Ціна + Доставка

Терморегулятори для електрокотлів

Терморегулятори для електрокотлів

 Термостат для електрокотлів здійснює контроль над функціонуванням Тена, відштовхуючись від температури повітря в будинку і теплоносія. Робота терморегулятора починається з завдання необхідних температур теплоносія або повітря, після чого він буде включати і вимикати котел, згідно з настановами.

Типи терморегуляторів для електронних котлів

 На сайті підприємства Квант Успіху представлений широкий вибір регуляторів температури. Ви зможете підібрати прилад, повністю відповідний для Вас, а саме:

- Терморегулятори з механічним управлінням, які оснащені коліщатком. Прості в управлінні, мають невисоку вартість, тривалий термін експлуатації.
- Електронні терморегулятори, який складається з датчиків температури і блоку управління. Вони багатофункціональні, точні в вимірі температури, не потребують постійного контролю.
- Тижневі програматори. За своєю будовою схожі з електронними: мають блок управління, виносні датчики і дисплей. Перевага таких приладів - можливість програмування температур протягом доби і навіть усього тижня.

Що зміниться після придбання термостата?

 Регулятори температури марок Terneo, Salus і Auraton, представлені на сайті Квант Успіху, значно заощадять Ваші витрати на електроенергію і зменшать проведення часу у електрокотла. Ви зможете приходити в уже теплий і затишний будинок.

Ціна на наші терморегулятори для електрокотлів порадують кожного!

 Купити термостати для електричної теплої підлоги Ви можете на складі в Харкові або замовити з доставкою в будь-яке місто України на відділення Нової пошти або з адресною доставкою на об'єкт.

Купити терморегулятори для електрокотлів

Квант Успіху - 050-301-33-77

ТЕЛЕФОНУЙТЕ!Терморегулятор програмований Salus RT500

1 050.0 грн.

У наявності
Межі регулювання температури - від 5 ... 40 ° С Максимальна потужність навантаження - 4000 Вт Струм навантаження - 3 А Напруга х..

Терморегулятор для електрокотла terneo RK

876.0 грн.

У наявності
Межі регулювання температури –  -55 °С   +25 °С Максимальна потужність навантаження - 7000 ВА Струм..

Терморегулятор для електрокотла terneo BeeRT

1 067.0 грн.

У наявності
Межі регулювання температури 5 - 85 °С Максимальна потужність навантаження - 3 кВт Струм навантаження - 16 А х 2 Напруга харчува..

Терморегулятор програмований Salus RT510

1 200.0 грн.

У наявності
Діапазон температур – +5 до +35 °C Габарити (ШхВхГ) – 120 x 96 x 27 мм Крок індикації температури – 0.1 або 0.5..

Терморегулятор для електрокотла Salus 091FL

1 150.0 грн.

У наявності
Діапазон температур – +5 до +30 °C Габарити (ШхВхГ) – 154 x 80 x 30 мм Точність настройки – 0.2 °C Ви..
Показано з 1 по 5 з 5 (всього 1 сторінок)