Терморегулятор Казанів (від 700грн) Краща Ціна + Доставка

Терморегулятори для електрокотлів

Терморегулятори для електрокотлів

 Термостат для електрокотлів здійснює контроль над функціонуванням Тена, відштовхуючись від температури повітря в будинку і теплоносія. Робота терморегулятора починається з завдання необхідних температур теплоносія або повітря, після чого він буде включати і вимикати котел, згідно з настановами.

Типи терморегуляторів для електронних котлів

 На сайті підприємства Квант Успіху представлений широкий вибір регуляторів температури. Ви зможете підібрати прилад, повністю відповідний для Вас, а саме:

- Терморегулятори з механічним управлінням, які оснащені коліщатком. Прості в управлінні, мають невисоку вартість, тривалий термін експлуатації.
- Електронні терморегулятори, який складається з датчиків температури і блоку управління. Вони багатофункціональні, точні в вимірі температури, не потребують постійного контролю.
- Тижневі програматори. За своєю будовою схожі з електронними: мають блок управління, виносні датчики і дисплей. Перевага таких приладів - можливість програмування температур протягом доби і навіть усього тижня.

Що зміниться після придбання термостата?

 Регулятори температури марок Terneo, Salus і Auraton, представлені на сайті Квант Успіху, значно заощадять Ваші витрати на електроенергію і зменшать проведення часу у електрокотла. Ви зможете приходити в уже теплий і затишний будинок.

Ціна на наші терморегулятори для електрокотлів порадують кожного!

 Купити термостати для електричної теплої підлоги Ви можете на складі в Харкові або замовити з доставкою в будь-яке місто України на відділення Нової пошти або з адресною доставкою на об'єкт.

Купити терморегулятори для електрокотлів

Квант Успіху - 050-301-33-77

ТЕЛЕФОНУЙТЕ!Акція
Межі регулювання температури - від 5 ... 40 ° С Максимальна потужність навантаження - 4000 Вт Струм навантаження - 3 А Напруга х..
Межі регулювання температури - 55 °С - 125 °С Максимальна потужність навантаження - 3000 ВА Струм навантаження - 16 А Напруг..
Межі регулювання температури - 55 °С - 125 °С Максимальна потужність навантаження - 6 000 ВА Струм навантаження - 30 А Напру..
Межі регулювання температури - 5 °С - 85 °С Максимальна потужність навантаження - 3 000 ВА х2 Струм навантаження - 16 А ..
Показано з 1 по 4 з 4 (всього 1 сторінок)