Приточная Вентиляція (100% Очищення) Краща Ціна + Доставка

Припливна вентиляція будинку з очищенням і підігрівом

Припливна вентиляція будинку з очищенням і підігрівом

 Атмосфера великих, а тим більше промислових, міст, перенасичена шкідливими газами і СО2. Сучасні вікна і залізобетон, в якому ми живемо і працюємо, обмежують доступ кисню. Звідси головні болі, підвищена стомлюваність, захворювання дихальних шляхів і бич тисячоліття - алергія.

 Провітрювання далеко не завжди допомагає, так як надходить через відкрите вікно повітря несе в собі пил, вихлопні гази, пилок та інші алергени. До того ж в квартирах і офісах нас оточують матеріали і меблі, насичені формальдегідами і іншими шкідливими хімічними сполуками.

 Кожному небайдужому до здоров'я свого і своїх дітей і близьких необхідно потурбуватися про якість повітря у власному будинку і на роботі. Інформація про якісну побутову техніку для очищення і знезараження повітря тільки недавно почала поширюватися в інтернеті. Лідером в розробках по очищенню повітря і виробником по-справжньому якісних продуктів є компанія TION. Випускаються ції прилади примусової вентиляції з багатоступеневою очищенням повітря (брізери) створять у Вашому приміщенні ідеальний мікроклімат з якістю повітря, яке відповідає вимогам медичної операційної (найвищий клас чистоти А).

 Даний прилад розрахований для постійного користування в житлових приміщеннях, а так само в робочих офісах і кабінетах, при проблемах з постачанням чистим повітрям, вогкістю, цвіллю, а так само неприємними запахами. При алергіях і астма - брізер відмінне рішення. Повітря в оточенні буде чистим, свіжим і здоровим.

Як працюють брізери Tion?

Повітря зовні забирається через вентиляційний отвір, здійснюється його підігрів, проводиться очищення, і після подається в приміщення. Очищення здійснюється в 4 етапи.
- Перший етап - попередня фільтрація. Відбувається затримка об'ємних забруднюючих частинок, таких як пух, пил і інше.
- Другий етап - електростатичний блок. На даному етапі заряджаються забруднюючі частинки, які притягуються до волокон об'ємного НЕРА-фільтра.
- Третій етап - об'ємний НЕРА-фільтр - забезпечується захоплення і інактивація шкідливих мікроорганізмів.
- Четвертий етап - адсорбційно-каталітичний. Проводиться глибоке очищення повітря від різних запахів, газів і шкідливих хімічних сполук за рахунок адсорбуючих речовин і каталізаторів.

 Якісна фільтрація, тиха робота, простота монтажу, зручна експлуатація - величезна кількість позитивних сторін криється в цьому агрегаті. Варто відзначити, що установка брізера Tion не займе більше години і не завдасть шкоди вашому новому ремонту.

Про компанію

 TION - це підприємство, яке є провідним фахівцем в області досконалої чистоти, стерильності і безпеки навколишнього мікроклімату. Устаткування, яке розробляється і виробляється компанією, може застосовуватися в різних областях: починаючи від використання в побуті, харчової промисловості та медичних лабораторіях до об'єктів великої промисловості. Продукція Tion імпортується в більш ніж 20 країн світу і має великий успіх і позитивні відгуки.

Купить приборы для очистки воздуха и вентиляции

Квант Успеха - 050-301-33-77

ЗВОНИТЕ!Новинка

Брізер Тіон O2

У наявності

11 500.0 грн.

Фільтр від великої пилу Фільтр від дрібного пилу НЕРА Фільтр від шкідливих газів АК Фільтр первинного очищення G4 Є підігрів повітр..

Брізер Tion 3S

У наявності

18 900.0 грн.

Фільтр від великої пилу Фільтр від дрібного пилу НЕРА Фільтр первинного очищення G4 Фільтр від шкідливих газів АК Є підігрів повітр..

Magic Air

У наявності

6 400.0 грн.

Tion MagicAir Система розумного мікроклімату  Це базова станція для оцінки якості повітря і управління кліматичною технікою...

Модуль СО2+ для Magic Air

У наявності

5 100.0 грн.

..
Клас фільтрації - F7 Розмір вловлюються забруднювачів - 5мкм Частота заміни - 1 раз в півроку  Базовий фільтр F7 затримує пух..
Клас фільтрації - HEPA E11 (Н11) Ефективність - більше 95% Частота заміни - 1 раз в 2 роки  Високоефективний фільтр класу E11..
Ефективність - більше 90% Матеріал - сорбент 1 см Частота заміни - 1 раз на рік  Адсорбционно-каталітичний фільтр АК знижує к..
Ефективність - більше 99% Матеріал - активоване вугілля "Екстрасорб" Частота заміни - 1 раз на рік  Адсорбционно-ка..
Клас фільтрації - G4 Ефективність - 80-90% Частота заміни - 1 раз на рік  Фільтр первинного очищення G4 для Tion Брізер 3S за..
Клас фільтрації - HEPA E11 (Н11) Ефективність - більше 95% Частота заміни - 1 раз в 2 роки  Високоефективний фільтр класу E11..

ІЧ-модуль для Magic Air

У наявності

2 500.0 грн.

..

Монтаж припливної вентиляції TION

У наявності

1 600.0 грн.

 Правильна установка припливної вентиляції не менш важлива, ніж якість роботи брізера TION. Монтаж, вироблений некваліфікованими р..
Показано з 1 по 13 з 13 (всього 1 сторінок)