Очищувачі Повітря (100% Очищення) Відмінна Ціна + Якість

Очищення і вентиляція повітря

Очищення і вентиляція повітря

 Герметичні пластикові вікна і теплоізоляція стін порушують повітрообмін в наших квартирах. Через відсутність природного припливу свіжого повітря вентиляційні канали у ванній кімнаті і на кухні перестають виконувати свою основну функцію по заміні обробленого повітря зовнішнім. Концентрація кисню в повітрі приміщення падає, а водяної пари і вуглекислого газу зростає.

 Шкідливі випари, які постійно виділяються оздоблювальними будматеріалами і меблями, накопичуються, а запахи перестають вивітрюватися. Внутрішнє повітря може бути забруднене в 5-8 разів більше, ніж повітря зовні. Через недостатню вентиляцію з'являється цвіль, що є серйозною загрозою здоров'ю людини. Наше дихання стає схожим на дихання в поліетиленовому пакеті. А необхідне провітрювання приміщення відкриванням вікон створює протяги. З вулиці потрапляє пил і шум, а взимку холодне повітря.

Очищувачі повітря

 Для постійної підтримки чистого свіжого повітря в квартирах і будинках ми рекомендуємо використовувати припливну вентиляцію з очищенням повітря. Брізери ТІОН забезпечать постійний приплив повітря, насиченого киснем. Фільтри очистять повітря, що входить, від пилу, сажі, пилку і інших алергенів та бактерій. Система Клімат-Контроль забезпечить прогрівання свіжого повітря до комфортної температури. З брізером TION Ви назавжди забудете про головний біль, тривожний сон, хвороби дихальних шляхів, алергії весняно-літнього періоду.

 Прилади компактної вентиляції з очищенням швидко і без пилу монтуються на будь-який фасадній стіні Вашого будинку або квартири. Навіть якщо у Вас готовий ремонт - не проблема - наші фахівці встановлять брізер акуратно і протягом 1 години.

Канальні очищувачі повітря

 Якщо Ви на стадії проектування або будь-якому етапі будівництва або капітального ремонту споруди, буде правильним заздалегідь потурбуватися про те, яким повітрям будуть дихати його мешканці. Канальні установки ТІОН - це ефективний комплексний підхід для забезпечення чистим повітрям будинку, офісної будівлі, ресторану, торгового центру, музею або будь-якого іншого житлового чи громадського приміщення. Вони мають функцію витяжки, припливної вентиляції і рециркуляції: позбавлять приміщення від пилу, диму, гару, шкідливих речовин і будь-яких запахів.

 Канальні очисники мають велику потужність, тому їх ефективно використовувати для організації місць для куріння, встановлювати на великих кухнях. Дані очисники не псують інтер'єр, так як монтуються за підвісною стелею або в підсобних приміщеннях. Такі прилади по розбіжним від них вентканалів забезпечать чистим і свіжим повітрям всі приміщення Вашого будинку.

Пристрої для знезаражування-очищувачі повітря

 У житловому приміщенні завжди утворюється багато пилу: частинки омертвілого епітелію, продукти життєдіяльності постільних кліщів, шерсть тварин, випаровування від оздоблювальних матеріалів, меблів і т.д. У виробничих будівлях до всього іншого додаються вихлопні гази, технічні запахи та ін.

 Якщо немає можливості встановити прилад компактної вентиляції з очищенням повітря (внутрішні приміщення споруд, будинку з навісними фасадами або склінням), а чистота повітря залишає бажати кращого - в такому закритому приміщенні раціонально встановити рециркулятор ТІОН. Він повністю очистить повітря до медичних норм і позбавить від запахів.

 Очищувач повітря TION Клевер ефективно видаляє з кімнатного повітря всю накопичену пил, алергени, мікроби і бактерії, запахи і гази. Tion Clever відмінно підійде для профілактики астми, захворювань, що передаються повітряно-крапельним шляхом, алергії і інших хвороб дихальної системи. Повністю очистить повітря від неприємних виробничих запахів (стоматологічні кабінети, кухні, кафе і ресторани).

Купити прилади для очищення повітря і вентиляції

Квант Успіху - 050-301-33-77

ТЕЛЕФОНУЙТЕ!Новинка

Брізер Тіон O2

У наявності

11 500.0 грн.

Фільтр від великої пилу Фільтр від дрібного пилу НЕРА Фільтр від шкідливих газів АК Фільтр первинного очищення G4 Є підігрів повітр..

Брізер Tion 3S

У наявності

18 900.0 грн.

Фільтр від великої пилу Фільтр від дрібного пилу НЕРА Фільтр первинного очищення G4 Фільтр від шкідливих газів АК Є підігрів повітр..

Очищувач повітря TION Clever

У наявності

16 100.0 грн.

Фільтр від дрібного пилу НЕРА Фільтр первинного очищення G4 Фільтр від шкідливих газів АК Ціна на очищувач Тіон Клевер в..

Magic Air

У наявності

6 400.0 грн.

Tion MagicAir Система розумного мікроклімату  Це базова станція для оцінки якості повітря і управління кліматичною технікою...

Модуль СО2+ для Magic Air

У наявності

5 100.0 грн.

..
Клас фільтрації - F7 Розмір вловлюються забруднювачів - 5мкм Частота заміни - 1 раз в півроку  Базовий фільтр F7 затримує пух..
Клас фільтрації - HEPA E11 (Н11) Ефективність - більше 95% Частота заміни - 1 раз в 2 роки  Високоефективний фільтр класу E11..
Ефективність - більше 90% Матеріал - сорбент 1 см Частота заміни - 1 раз на рік  Адсорбционно-каталітичний фільтр АК знижує к..
Ефективність - більше 99% Матеріал - активоване вугілля "Екстрасорб" Частота заміни - 1 раз на рік  Адсорбционно-ка..
Клас фільтрації - G4 Ефективність - 80-90% Частота заміни - 1 раз на рік  Фільтр первинного очищення G4 для Tion Брізер 3S за..
Клас фільтрації - HEPA E11 (Н11) Ефективність - більше 95% Частота заміни - 1 раз в 2 роки  Високоефективний фільтр класу E11..

ІЧ-модуль для Magic Air

У наявності

2 500.0 грн.

..

Монтаж припливної вентиляції TION

У наявності

1 600.0 грн.

 Правильна установка припливної вентиляції не менш важлива, ніж якість роботи брізера TION. Монтаж, вироблений некваліфікованими р..
Показано з 1 по 15 з 15 (всього 1 сторінок)