Блог

Блог

Підкатегорії:


Проблема забруднення повітря

Проблема забруднення повітря [Переглянули 14408 раз]

 Чисте повітря - один з найважливіших факторів, які забезпечують здоров'я і довголіття всього живого. Але, на превеликий жаль, рівень забруднення повітря на нашій планеті зростає з кожним днем, несучи за собою непоправні наслідки.

Опалення теплиці

Опалення теплиці [Переглянули 4773 раз]

 Вирощування овочевих культур, чагарників і квітів в парниках - трудомісткий процес, який вимагає уваги до забезпечення багатьох вимог: герметизація і утеплення, вентиляція, якість грунту, полив, добриво і опалення. Для тих, хто бажає успішно займатися рослинами протягом всього року, в холодну пору виникає питання про обігрів теплиці.

Інструкція до електрорадіатора BRAVO (ЕРА)

Інструкція до електрорадіатора BRAVO (ЕРА) [Переглянули 13565 раз]

 Ви купили якісний і економний опалювальний прилад - електрорадіатор BRAVO, який додасть у Ваше життя комфорт і затишок, з ним Ви назавжди забудете про будь-які проблеми з опаленням! Ваш електрорадіатор BRAVO заправлений, протестований і повністю готовий до роботи!

Яка електрична тепла підлога краще

Яка електрична тепла підлога краще [Переглянули 2436 раз]

 Яку купити теплу підлогу? Це питання нам задають багато клієнтів, не досвідчені в темі опалення та будівництва. У нашій новій статті ми допоможемо в ньому розібратися і зробити правильний вибір.

Монтаж електричної теплої підлоги під плитку

Монтаж електричної теплої підлоги під плитку [Переглянули 51379 раз]

 Технологія монтажу теплої підлоги під плитку не найпростіша, але, тим не менш, з нею реально впоратися навіть недосвідченому людині. У нашій статті ми розповімо, як правильно здійснити монтаж мата теплої підлоги і нагрівального кабелю безпосередньо під плитку.  

Оптимальний температурний режим в кімнаті немовляти. Сприятливий мікроклімат.

Оптимальний температурний режим в кімнаті немовляти. Сприятливий мікроклімат. [Переглянули 28239 раз]

 Для кожної сім'ї поява дитини є найщасливішим моментом. Для забезпечення здорового і комфортного мікроклімату, важливо знати яка оптимальна температура повинна бути в дитячій кімнаті.

Який обігрівач краще для будинку

Який обігрівач краще для будинку [Переглянули 8404 раз]

 У даній статті ми представимо критерії, за якими можна оцінити ефективність і економічність опалювального приладу, і відповімо на найбільш часто задається питання: Як вибрати обігрівач для будинку, квартири, офісу? Який обігрівач краще?

ТЕНовий або Електродний котел - як зробити правильний вибір

ТЕНовий або Електродний котел - як зробити правильний вибір [Переглянули 3427 раз]

 Перевагою електродних котлів Луч є відсутність проміжної ланки (Тена) в процесі нагрівання. За рахунок цього вода в казані нагрівається практично миттєво, немає загрози виходу з ладу нагрівального елементу, обладнання має компактні розміри і невелику вартість. Встановлюючи таку опалювальну систему в будинку, не варто забувати, що ефективність процесу обігріву залежить не тільки від вибору самого котла. На температурний режим вашого будинку, а також на витрати пов'язані з підтриманням комфортної температури впливають кілька факторів одночасно. На що необхідно звернути увагу, щоб робота електродного котла Луч приносила максимальну користь при мінімальних витратах? >>>

Як позбутися від запаху сигарет?

Як позбутися від запаху сигарет? [Переглянули 14205 раз]

 У кожного з нас були випадки, коли ми помічали стійкий неприємний запах тютюну від меблів, одягу або волосся. Це часто відбувається, якщо ви не курите і нерідко перебуваєте в оточенні курців. Природно, це не дуже приємно, адже запах тютюнового диму їдкий і відштовхуючий. Ще гірше, коли цей «аромат» приходить самостійно і стає постійним небажаним гостем. У даній статті ми поговоримо про те, як позбутися від запаху сигарет різними способами, а ви зможете вибрати найбільш підходящий для вас варіант.

Характеристики опалення - електрорадіатор BRAVO

Характеристики опалення - електрорадіатор BRAVO [Переглянули 4540 раз]

Відмінні характеристики опалення електрорадіатори BRAVO  Витрати на облаштування опалення електрорадіатори BRAVO істотно нижче, ніж покупка і монтаж водяної опалювальної системи з котлом, що працює на будь-якому паливі.

Монтаж теплої підлоги в стяжку

Монтаж теплої підлоги в стяжку [Переглянули 2731 раз]

 Система тепла підлога в стяжку складається з одножильного або двожильного нагрівального кабелю і терморегулятора, який підключає кабель до мережі і підтримує заданий режим обігріву приміщення. Для самої стяжки можуть використовуватися такі матеріали: - Цементно-піщана суміш додаванням клею ПВА або пластифікатора. - Готові, спеціальні суміші для теплої підлоги.

Електрокотел - який?

Електрокотел - який? [Переглянули 4203 раз]

 Однією з найважливіших інженерних мереж в будь-якому будинку є опалювальна система. Її наявність дозволяє нам долати холодні сезони. Найважливіший елемент системи опалення - котел. Існує велика кількість видів даного обладнання, але сьогодні ми розглянемо електричні котли, їх особливості та переваги.  

Як вибрати кондиціонер для дому?

Як вибрати кондиціонер для дому? [Переглянули 3183 раз]

 У жарку пору року всім хочеться втекти від палючого сонця і духоти, тому питання придбання і установки кондиціонера стає дуже важливим. Існує маса брендів, моделей і видів кліматичного обладнання і нерідко покупцеві важко остаточно визначитися з покупкою. Фахівці підприємства Квант Успіху з радістю допоможуть Вам вибрати кондиціонер для будинку, квартири або офісу. І в даній статті ми опишемо основні критерії, на які варто звертати увагу при підборі пристрої для підтримки оптимальної температури в приміщенні.

Вибір матеріалу для теплої підлоги

Вибір матеріалу для теплої підлоги [Переглянули 3230 раз]

 Система підлогового опалення в нашій країні останнім часом з успіхом конкурує сTepliy-pol-banner традиційними радіаторами, камінами та іншими приладами обігріву. У світі стала застосовуватися дещо раніше, тому зараз часто є основною системою опалення в квартирах, офісах, будинках і промислових приміщеннях.  Розглянемо особливості і переваги одного з видів підлогового опалення - електричний тепла підлога - як зробити правильний вибір? >>>

Як підключити електрокотел?

Як підключити електрокотел? [Переглянули 6025 раз]

 Електрокотел - це просте опалювальний пристрій, яке складається з нагрівального елементу, керуючого пристрою і кожуха. На даний момент, опалювальні агрегати на електричної енергії мають велику популярність, особливо в приватних будинках, через зручності в експлуатації і доступності.

Показано з 1 по 15 з 18 (всього 2 сторінок)