Професійний монтаж припливної вентиляції з очищенням TION в Харкові. Швидко. Якісно.

Професійна установка брізеров ТІОН

Ціна
2 000.0 грн.
У наявності

Модель: 701020

Доставка

Доставка здійснюється по додатковому узгодженню в робочі дні з 9:00 до 18.00.

Оплата

Оплата післяплатою при отриманні замовлення на відділенні Нової Пошти.

 Правильна установка припливної вентиляції не менш важлива, ніж якість роботи брізера TION. Монтаж, вироблений некваліфікованими робітниками, може стати підставою неправильної роботи очищувача.

Перший етап: Вибір місця.

 Брізер ції слід встановлювати в тих приміщення, де люди найчастіше проводять час, оскільки один прилад розрахований на одну кімнату. Саме ж розміщення пристрою обмежується тільки мінімальними відступами (50 мм від стін, підлоги і стелі; 500 мм від віконного укосу до центру вентиляційного каналу) і його габаритами: Tion O2 - 514/454/163 мм; Tion 3S - 528/453/200 мм. Можливість дистанційного керування дозволяє монтувати його на будь-якій висоті від підлоги.

Другий етап: Розмітка і буріння отвору

 Після вибору бажаної ділянки до стіни прикладається шаблон, який входить в комплект в брізеру, і розмістити центр вентканала. Після розмітки встановлюється інструмент для алмазного буріння і проводиться круглий отвір під ухилом вниз і діаметром 132 мм. Все сміття збирається будівельним пилососом.

Третій етап: Установка вентканала та утеплення отвори.

 Після того, як отвір готове, в нього вставляється тепло-шумоізоляційна труба, а зовні кріпиться решітка, щоб в канал не потрапляли птахи і комахи. Існуючі зазори запінюються щоб уникнути тепловтрат і попадання шуму з вулиці.

Четвертий етап: Підключення брізера Тион

 Брізер з'єднується з готовим вентиляційним каналом і навішується на анкер-болти. Очищувач повітря повинен щільно прилягати до стіни! Брізер підключається за допомогою шнура з вилкою в мережу, напругою 220 В.

Владислав 28.02.2018

Пришли вовремя, справились быстро. Ребятам спасибо, доволен!

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
Рекомендовані товари
Фільтр первинного очищення G4 Фільтр від вірусів та алергенів НЕРА Н11 Є підігрів повітря Режим рециркуляції Сумісний з MagicA..
Фільтр від дрібного пилу F7 Є підігрів повітря Ціна на Брізер TION O2 вказана в комплектації BASE без урахування установки. ..
Фільтр від дрібного пилу F7 Фільтр від вірусів і алергенів НЕРА Н1​ Фільтр від шкідливих газів АК​ Є підігрів повітря Ціна н..
Фільтр від дрібного пилу F7 Фільтр від вірусів і алергенів НЕРА Н1​ Фільтр від шкідливих газів АК​ Є підігрів повітря Сумісний з Ma..
Фільтр первинного очищення G4 Фільтр від вірусів та алергенів НЕРА Н11 Фільтр від шкідливих газів і запахів AK XL Є підігрів по..
Фільтр первинного очищення G4 Фільтр від вірусів та алергенів НЕРА Н11 Фільтр від шкідливих газів і запахів AK XL Є підігрів по..
Фільтр від дрібного пилу F7 Фільтр антибактеріальний НЕРА Н1​ Фільтр від шкідливих газів АК​ Є підігрів повітря У комплекті +&..
Фільтр від дрібного пилу F7 Фільтр антибактеріальний НЕРА Н1​ Фільтр від шкідливих газів АК​ Є підігрів повітря У комплекті Мо..

Теги: Монтаж Брізер Тіон, Tion, припливна вентиляція, приточно-витяжна вентиляція, рекуператор, Брізер Tion установка

Можливо ви також шукали
Посилений фільтр від газів і запахів для TION O2 и 3S
Ефективність – більше 99% Матеріал – активоване вугілля &...
Посилений фільтр від газів і запахів для TION 3S
Ефективність – більше 99,9% Тип вловлюються забруднювачів –&nb...
Модуль СО2+ для брізера Тіон
Бажаєте встановити брізери в декількох приміщеннях?  Тоді Вам знадобитьс...