ᐈ Модулі управління для розумного будинку | Купити за вигідною ціною - kvantum.com.ua

Модулі управління Розумним будинком ТІОН

 Система розумний мікрокліматВ даному каталозі товарів представлені модулі для управління систем припливної вентиляції та іншої кліматичної технікою.

  • Базова станція MagicAir для брізера Tion
  • ІК-модуль для кондиціонера і зволожувача
  • Модуль СО2 + для брізера Тіон

 Система «розумного» мікроклімату є важливим і зручним компонентом в області припливної вентиляції і кондиціонування. «Розумний» мікроклімат вимірює важливі параметри повітря в приміщенні, результати якого можна спостерігати з персонального смартфона. В налаштуваннях можна задати необхідні параметри: рівень СО2, температуру і вологість повітря. Якщо задані параметри не відповідають комфортним, тоді система «розумного» мікроклімату в автоматичному режимі вказує кліматичного встаткування, що робити: брізеру – збільшити приплив свіжого повітря, кондиціонеру – охолодити повітря, а зволожувачу - зволожити повітря. Розглянемо більш детально кожен з пристроїв:

MagicAir

 Базова станція MagicAir – це компактна система розумного мікроклімату, яка збирає дані про якість повітря в приміщенні і дає команди по роботі кліматичній техніці. Вам достатньо стежити за параметрами повітря і управляти брізером, кондиціонером або зволожувачем зі свого смартфона.

Модуль СО2+

 Модуль СО2+ працює разом з базовою станцією MagicAir. Базова станція без модуля отримує дані про рівень вуглекислого газу, вологості і температури тільки з тих приміщень, де вона встановлена. А модуль СО2 + збирає всю цю інформацію і передає її на систему розумного мікроклімату MagicAir.

Інфрачервоний модуль

 ІК-модуль відкриває додаткові функції для управління кондиціонером і зволожувачем. З його допомогою Ви зможете повністю управляти системою мікроклімату зі свого смартфона. У безкоштовному мобільному додатку існує можливість задати режим роботи кондиціонера. З інфрачервоним модулем Ви створите ідеальний мікроклімат в квартирі, будинку або офісі.

 Купити модулі управління для брізера Тіон і систем кондиціонування можна у нас на складі в Харкові або замовити з доставкою в будь-яке місто України на відділення Нової пошти. Є питання - телефонуйте! Завжди раді відповісти Вам! Квант успіху – ми допоможемо підібрати найкраще обладнання припливної вентиляції і систем управління до них, щоб у вашому домі завжди панував здоровий та комфортний мікроклімат!

Модулі управління ТІОН

050-301-33-77

068-307-33-77

Квант Успіху - офіційні представники TIONІЧ-модуль для кондиціонера

3 000.0 грн.

У наявності
Радіус роботи - 6 м ШxВxГ - 26х89x89 мм Гарантія - 24 місяці Ціна на ІЧ-модуль для кондиціонера вказана за 1 шт. &nbs..

Базова станція Magic Air для брізера Tion

7 500.0 грн.

У наявності
Tion MagicAir - система розумного мікроклімату  MagicAir – це прилад-аналізатор для оцінки якості повітря і управління кл..

Модуль СО2+ для брізера Тіон

6 500.0 грн.

У наявності
Габарити - 100х100х27 мм t° навколишнього середовища - -20 ... +45 °С Гарантійний період - 12 місяців Ціна на Модуль СО2+ ..
Показано з 1 по 3 з 3 (всього 1 сторінок)