ᐈ Фільтри для брізерів | Купити за найкращою ціною Харків, Київ - kvantum.com.ua

Фільтри для брізерів Tion

Фільтри для брізера Тіон У даній групі товарів представлений широкий асортимент фільтрів для брізера Тіон. Фільтри для системи очищення і вентиляції Брізер є найважливішими компонентами. Завдяки фільтрам повітря в приміщенні завжди свіже і очищение від вірусів, бактерій і різних алергенів.

Tion брізер фільтри

 Фільтри в системі припливної вентиляції та очищення Tion є найважливішими компонентами, адже саме завдяки їм повітря в приміщенні завжди залишається чистими і свіжим. Фільтри ефективно затримують бруд, пил, алергени з вулиці, тому потребують регулярної заміни згідно з інструкцією.

У нас на сайті представлені фільтри для брізера Tion O2 і брізера Tion 3S.

• Фільтр грубої очистки G4. Він зупиняє великі частки забруднень: пух, пил, бруд. Фільтр класу G4 застосовується в приміщеннях з низькими вимогами до чистоти повітря. Заміна фільтра здійснюватися повинна 1 раз в рік.

• Фільтр тонкого очищення F7 очищає повітря від великих і середніх часток пилу, пилку та інших забруднень. Застосовується даний фільтр в житлових, адміністративних будівлях, на фармакологічному виробництві, на промислових виробництвах тощо Частота заміни його – 1 раз в півроку.

• Фільтр антибактеріальний HEPPA H11 – фільтрує припливне повітря з ефективність 99,9% від різних патогенних мікроорганізмів: віруси, бактерії та алергени. Фільтр очищення від вірусів і бактерій використовується в якості вирішення проблем санітарії та мікроклімату в лікувальних і освітніх установах, в операційних, на виробництві з виробництва ліків. Зміна фільтра може проводитися не рідше 1 разу на 2 роки.

• Фільтр адсорбционно каталітичний АК (АК XL або AK XXL) – фільтр для високоефективної очистки повітря від неприємних запахів, диму, шкідливих газів. Вугільний фільтр зменшує концентрацію вихлопних газів і промислових викидів в повітрі до допустимого безпечного рівня. Рекомендовано використовувати каталітичний фільтр в великих містах з несприятливою екологічною обстановкою. Заміна його повинна здійснюватися раз на рік.

 Купити фільтр для брізера Тіон можна прямо зараз, оформивши замовлення товару через корзину або зателефонувавши по телефону. Квант успіху - ми з радістю допоможемо підібрати кращий брізер з комплектом змінних фільтрів для нього.

Брізер Тіон фільтри

068-307-33-77

050-301-33-77

Купити прямо зараз у офіційного представникаКлас фільтрації – F7 Розмір вловлюються забруднювачів – 5 мкм Частота заміни – 1 раз в півроку Ціна на базовий ф..
Клас фільтрації – HEPA E11 (Н11) Ефективність – більше 99,5% Частота заміни – 1 раз в 2 роки Ціна на фільтр HEPA..
Ефективність – більше 90% Матеріал – сорбент 1 см Частота заміни – 1 раз на рік  Ціна на фільтр від запахів..
Клас фільтрації – G4 Ефективність – до 90% Частота заміни – 1 раз на рік Ціна на базовий фільтр G..
Клас фільтрації – HEPA E11 (Н11) Ефективність – більше 99,5% Частота заміни – 1 раз в 2 роки Ціна на антибактері..
Ефективність – більше 99,9% Тип вловлюються забруднювачів – гази і запахи Частота заміни – 1 раз на ..
Ефективність – більше 99% Матеріал – активоване вугілля "Екстрасорб" Частота заміни – 1 ра..

Фильтр G4 для Tion Lite

У наявності

300.0 грн.

Клас фільтрації - G4 Тип - від великого пилу, пуху Ефективність -> 90%  Ціна на фільтр G4 вказана за 1 штуку.  Кан..

Фильтр Hepa H11 для Tion Lite

У наявності

850.0 грн.

Клас фільтрації - HEPA E11 (H11) Тип - від вірусів, бактерій, пилку Ефективність -> 95% Ціна на фільтр HEPA вказана за 1 штуку...
Показано з 1 по 9 з 9 (всього 1 сторінок)