ᐈ Брізери Тіон O2 | Купити провітрювач в Харкові за найкращою ціною

Брізери Тіон O2

Брізер Тіон О2 купити Брізер Тіон О2 – це компактний кліматичний прилад для ефективного провітрювання будь-яких типів приміщень, а також з функцією підігріву та очищенням повітря. Даний прилад з ефективністю 99,9% очищає припливне повітря від пуху, пилу, бруду, алергенів, вірусів та бактерій. Стіновий провітрювач має стильний корпус білого кольору і має привабливий дизайн.

  • Ефективне очищення від всіх типів забруднень триступеневої системою фільтрації (модель Тіон О2 Standard);
  • Постійна подача свіжого повітря в кімнату тихим вентилятором;
  • Функція клімат контроль з можливістю підігріву повітря.

БРІЗЕР O2

Турбота про здоров`я. Ефективне очищення до медичних стандартів завдяки каскаду з трьох фільтрів в провітрювачі. Ефективна фільтрація припливного повітря від великого пилу та різних шкідливих дрібнодисперсних мікроорганізмів.

Функція підігріву. Корисна функція для підігріву припливу повітряних мас в зимовий час. Продуктивне провітрювання при будь-якій вуличній температурі від -40° C до + 50 °C.

Тиха робота 24 години. Цілодобова подача очищеного і свіжого повітря при закритих вікнах. Провітрювач Тіон О2 працює тихо, що створить максимальний комфорт і затишок у Вашому домі.

Управління. Налаштування роботи брізера Тіон 2 легко здійснюється за допомогою ЖК-дисплея на самому корпусі провітрювача або з пульта дистанційного керування. Легко керуйте провітрювачем Тіон зі свого смартфона!

Принцип роботи провітрювача

Тіон О2 принцип роботи Вуличний повітря, багатий кисень забирається повітрозабірником провітрювача. Далі він очищається і фільтрується в три етапи:

  1. Спершу він проходить через базовий фільтр F7, який з 90% ефективністю затримує велику пил, бруд, пух.
  2. Потім повітря проходить очистку антибактеріальним фільтром HEPA Н11. Цей унікальний фільтр знищує на 99,9% всі патогенні мікроорганізми, які можуть привести до респіраторних захворювань, а також алергічних реакцій.
  3. Третім етапом є проходження повітряних мас через адсорбційно-каталітичний фільтр АК, де здійснюється їх очищення від шкідливих газів і запахів. Особливо стіновий провітрювач буде дуже корисним в густозаселених містах-мільйонниках.

Брізер Тіон О2 ціна

Брізер Тіон купити Надійний провітрювач брізер з підігрівом може використовуватися в якості вентиляційного пристрою і очищувача повітря в квартирі, будинку або офісі. Хороша вентиляція дозволить назавжди позбутися від цвілі, сирості і конденсату на вікнах. Ціна Тіон О2 провітрювача залежить від знаходяться в ньому змінних фільтрів. В даному каталозі товарів представлений даний проветриватель будь-якій комплектації. На нашому сайті брізер Тіон О2 купити можна за найвигіднішою ціною!

Тіон O2 серії Base – ефективний провітрювач з фільтром від дрібного пилу і бруду F7.

Тіон О2 серії Standart – провітрювач з трьома основними фільтрами: фільтр від дрібного пилу F7, від вірусів і алергенів HEPA, фільтр від запахів і газів АК.

Тіон O2 серії Mac – прилад з повною фільтрацією і з можливістю підключення до базової станції MagicAir (система управління мікрокліматом).

Тіон O2 серії Top – провітрювач Тіон оснащений повним пакетом фільтрів і базовою станцією MagicAir. Керуйте мікрокліматом в будинку легко!

Тіон O2 серії Next – оснащений трьома фільтрами основними, а також в комплекті модуль СО2+. Цей варіант ідеальний для тих, хто хоче встановити кілька брізеров ції в квартирі або будинку.

 Брізер Тіон О2 купити за відмінною ціною можна замовивши через корзину товару або зателефонувавши на нашу телефону. Здійснюємо оперативну і безкоштовну доставку брізерів О2 по всіх містах України. Тому поспішайте замовити!

Провітрювач Тіон O2

050-301-33-77

068-307-33-77

Квант Успіху - професійна установка брізерів Тіон!Брізер Tion O2 Standard (всі фільтри)

14 900.0 грн.

У наявності
Фільтр від дрібного пилу F7 Фільтр від вірусів і алергенів НЕРА Н1​ Фільтр від шкідливих газів АК​ Є підігрів повітря Ціна на при..

Брізер Tion O2 Base (тільки фільтр F7)

13 900.0 грн.

У наявності
Фільтр від дрібного пилу F7 Є підігрів повітря Ціна Брізера TION O2 вказана в комплектації BASE Безкоштовна доставка брізер..

Базова станція Magic Air для брізера Tion

7 500.0 грн.

У наявності
Tion MagicAir - система розумного мікроклімату  MagicAir – це прилад-аналізатор для оцінки якості повітря і управління кл..

Брізер Tion O2 МАС (сумісний з «MagicAir»)

15 500.0 грн.

У наявності
Фільтр від дрібного пилу F7 Фільтр від вірусів і алергенів НЕРА Н1​ Фільтр від шкідливих газів АК​ Є підігрів повітря Сумісний з Ma..

Брізер Tion O2 TOP (О2 МАС + MagicAir)

22 300.0 грн.

У наявності
Фільтр від дрібного пилу F7 Фільтр антибактеріальний НЕРА Н1​ Фільтр від шкідливих газів АК​ Є підігрів повітря У комплекті +&..

Брізер Tion O2 NEXT (О2 МАС + Модуль СО2)

21 300.0 грн.

У наявності
Фільтр від дрібного пилу F7 Фільтр антибактеріальний НЕРА Н1​ Фільтр від шкідливих газів АК​ Є підігрів повітря У комплекті Мо..

Модуль СО2+ для брізера Тіон

6 500.0 грн.

У наявності
Габарити - 100х100х27 мм t° навколишнього середовища - -20 ... +45 °С Гарантійний період - 12 місяців Ціна на Модуль СО2+ ..

Фільтр грубої очистки повітря для TION O2

900.0 грн.

У наявності
Клас фільтрації – F7 Розмір вловимих забруднювачів – 5 мкм Частота заміни – 1 раз в півроку Ціна на базовий філь..

Фільтр антибактеріальний HEPA Н11для TION 3S / 4S / O2

1 150.0 грн.

У наявності
Клас фільтрації – HEPA E11 (Н11) Ефективність – більше 99,5% Частота заміни – 1 раз в 2 роки Ціна на фільтр HEPA..

Фільтр від газів і запахів для TION O2

900.0 грн.

У наявності
Ефективність – більше 90% Матеріал – сорбент 1 см Частота заміни – 1 раз на рік  Ціна на фільтр від запахів..

Посилений фільтр від газів і запахів для TION 3S, 4S, O2

1 750.0 грн.

У наявності
Ефективність – більше 99% Матеріал – активоване вугілля "Екстрасорб" Частота заміни – 1 ра..
Показано з 1 по 11 з 11 (всього 1 сторінок)