ᐈ Брізери Тіон O2 | Купити за відмінною ціною Харків, Одеса - kvantum.com.ua

Брізери Тіон O2

 Брізер Тіон О2 – це компактний пристрій припливної вентиляції з підігрівом і очищенням повітря. Припливна вентиляція для квартир з ефективністю 99,9% очищає повітря з вулиці від пухи, пилу, бруду, алергенів, вірусів і бактерій.

Брізер Tion O2

Брізер TION O2 купити Забота про здоров'я. Ефективне очищення повітря до медичних стандартів завдяки каскаду з трьох фільтрів в брізере. Фільтрація припливного повітря від великого пилу і різної шкідливих дрібнодисперсних мікроорганізмів.

 Підігрів повітря. Можливість підтримки заданої температури повітря, що подається, незалежно від температури навколишнього середовища. Продуктивна очищення при будь-якій температурі повітря від -40 ° C до + 50 ° C.

 Тихе очищення 24 години. Безперервна подача брізером очищеного і свіжого приточного повітря при закритих вікнах. Працює брізер тихо при закритих вікнах, що дозволяє створювати максимальний комфорт і затишок.

 Зручне управління. Управління брізером на РК-дисплеї або пультом дистанційного керування. Плюс можливість відстеження якості повітря в приміщенні і управління брізером зі свого смарфона.

Припливна вентиляція для квартир

 Брізер Tion О2 – припливна вентиляція з очищенням і підігрівом, яка подбає про якість і чистоту повітря в приміщенні, і допоможе поліпшити самопочуття людей, які страждають частими респіраторними захворюваннями та алергією. Виходячи з комплектації, брізер Тіон О2 оснащений наступними фільтрами:

  • Фільтр від дрібного пилу F7
  • Фільтр від вірусів і алергенів НЕРА Н11
  • Фільтр від шкідливих запахів і газів АК

 В даному каталозі товарів представлений брізер розміром 514х454х163 мм будь-якої комплектації. Ви можете купити брізер ції по функціоналу і ціні, яка буде підходити особисто Вам:

Брізер Tion O2 серії Base - прилад припливної вентиляції, який оснащений фільтром від дрібного пилу і бруду.

Брізер Tion O2 серії Standart - пристрій припливної вентиляції, оснащений трьома основними фільтрами: фільтр від дрібного пилу, від вірусів і алергенів, фільтр від запахів і газів.

Брізер Tion O2 серії Mac - прилад припливної вентиляції з повною комплектацією фільтрів і з можливістю підключення до базової станції MagicAir (система управління мікрокліматом).

Брізер Tion O2 серії Top - пристрій оснащений повним пакетом фільтрів і базовою станцією MagicAir. Керуйте мікрокліматом в будинку легко за доступною ціною!

Брізер Tion O2 серії Next - прилад очищення повітря з повним пакетом фільтрів і з модулем СО2 +. Цей варіант ідеальний для тих, хто хоче встановити кілька брізеров в квартирі, будинку або офісі.

 Брізер Tion O2 купити в Україні за вигідною ціною можна у нас на складі в Харкові або замовити з доставкою в будь-яке місто України на відділення Нової пошти. Якщо є питання по технічній характеристиці та монтажу брізера - телефонуйте! Ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!

Брізер Тіон серії O2

050-301-33-77

068-307-33-77

Квант Успіху - офіційні представники ТіонБрізер Tion O2 Base (тільки фільтр F7)

У наявності

11 900.0 грн.

Фільтр від дрібного пилу F7 Є підігрів повітря Ціна на Брізер TION O2 вказана в комплектації BASE без урахування установки. ..

Брізер Tion O2 Standard (всі фільтри)

У наявності

12 900.0 грн.

Фільтр від дрібного пилу F7 Фільтр від вірусів і алергенів НЕРА Н1​ Фільтр від шкідливих газів АК​ Є підігрів повітря Ціна н..
Фільтр від дрібного пилу F7 Фільтр від вірусів і алергенів НЕРА Н1​ Фільтр від шкідливих газів АК​ Є підігрів повітря Сумісний з Ma..

Брізер Tion O2 TOP (у комплекті MagicAir)

У наявності

18 900.0 грн.

Фільтр від дрібного пилу F7 Фільтр антибактеріальний НЕРА Н1​ Фільтр від шкідливих газів АК​ Є підігрів повітря У комплекті +&..
Фільтр від дрібного пилу F7 Фільтр антибактеріальний НЕРА Н1​ Фільтр від шкідливих газів АК​ Є підігрів повітря У комплекті Мо..
Tion MagicAir - система розумного мікроклімату  MagicAir – це прилад-аналізатор для оцінки якості повітря і управління кл..

Модуль СО2+ для брізера Тіон

У наявності

5 900.0 грн.

Бажаєте встановити брізери в декількох приміщеннях?  Тоді Вам знадобиться Модуль СО2+, який купується разом з другим і наступни..
Клас фільтрації – F7 Розмір вловлюються забруднювачів – 5 мкм Частота заміни – 1 раз в півроку Ціна на базовий ф..
Клас фільтрації – HEPA E11 (Н11) Ефективність – більше 99,5% Частота заміни – 1 раз в 2 роки Ціна на фільтр HEPA..
Ефективність – більше 90% Матеріал – сорбент 1 см Частота заміни – 1 раз на рік  Ціна на фільтр від запахів..
Ефективність – більше 99% Матеріал – активоване вугілля "Екстрасорб" Частота заміни – 1 ра..
Показано з 1 по 11 з 11 (всього 1 сторінок)