ᐈ Брізери Тіон 3S | Купити за вигідною ціною Харків, Дніпро - kvantum.com.ua

Брізери Тіон 3S

 TION брізер 3S – це компактне вентиляційний пристрій, який призначений для активного припливу і очищення великого об'єму повітря з вулиці в приміщення. Припливна вентиляція в квартирі забезпечить будинок, квартиру або офіс свіжим і очищеним від вірусів і бактерій повітрям.

Припливна система вентиляції

 Постійна подача свіжого повітря 24 години на добу при закритих вікнах і без шуму.

 Ефективне очищення припливного повітря від різних шкідливих часток за допомогою трьох фільтрів.

 Функція підігріву повітря з вулиці до необхідної температури забезпечить не тільки чистим, але ще і теплим повітрям.

 Можливість установки брізера взимку. Мінусова температура за вікном, не перешкода для установки брізера.

 Управління брізером і моніторинг якості повітря в приміщенні за допомогою базової станції MagicAir.

 Брізер Tion 3S в дитячій кімнатіБрізер ТІОН 3S рекомендовано встановлювати в містах з несприятливою екологічною обстановкою. Прилад припливної вентиляції очищає повітря з вулиці від пилу, пуху, пилку і різних шкідливих мікроорганізмів, забезпечуючи кімнату чистим і насиченим киснем повітрям. Особливо найкращий брізер Tion 3S необхідний в будинку, де постійно перебувають діти і люди, що страждають частими респіраторними захворюваннями та алергічними нападами.

 Брізер - це пристрій припливної вентиляції, рециркуляції і підігрівом повітря, всередині якого розташовуються такі фільтри (в залежності від комплектації):

  • Фільтр первинного очищення класу G4 затримує більш ніж на 90% великі і середні частинки пуху і пилу.
  • Фільтр антибактеріальний класу НЕРА Н11 з медичним стандартом очищення фільтрує повітря з ефективністю 99,9% від дрібнодисперсних частинок: віруси, плісняві суперечки, бактерії і алергени.
  • Фільтр адсорбционно-каталітичний AK XL позбавляє повітря від шкідливих газів, запахів (запах тютюну, вихлопні гази від автотранспорту, промислові викиди).

У нас на сайті представлені брізери ТІОН 3S будь-якої необхідної комплектації за найкращими цінами:

Брізер Tion 3S серії Special - пристрій припливної вентиляції з підігрівом повітря, який оснащений первинним фільтром від пилу і антибактеріальним фільтром (очищення повітря від вірусів, бактерій, алергенів).

Брізер Tion 3S серії Standart - пристрій припливної вентиляції з підігрівом припливного повітря, який оснащений додатковим фільтром АК-XL від шкідливих для здоров'я і неприємних запахів, газів.

Брізер Tion 3S серії Smart - прилад припливної вентиляції з підігрівом, оснащений усіма фільтрами + в комплекті система управління мікрокліматом MagicAir.

Брізер Tion 3S серії Plus - припливна вентиляція з повним пакетом фільтрів, в комплектації з модулем СО2 +. Даний варіант ідеальний для тих, хто хоче встановити кілька брізеров в будинку.

 Управляти, налаштовувати і контролювати параметри повітря за допомогою наступних елементів інтерфейсу: кнопка управління зі світловою підсвічуванням, пульт управління припливною вентиляцією, звуковий сигнал, гаджет з управління MagicAir (брізер серії Smart).

 Купити брізер в Україні за найкращою ціною у нас на складі в Харкові або замовити з доставкою в будь-яке місто України на відділення Нової пошти. Для уточнення будь-яких питань і ціни брізера з установкою - телефонуйте до нас, ми із задоволенням відповімо! Купуйте очищувач повітря в квартиру брізер Tion - забезпечте комфортом і здоровим повітрям Ваш будинок!

Брізер ТІОН серії 3S

050-301-33-77

068-307-33-77

Квант Успіху - офіційні представники TIONБрізер Tion 3S Special (без фільтра AK-XL)

У наявності

19 400.0 грн.

Фільтр первинного очищення G4 Фільтр від вірусів та алергенів НЕРА Н11 Є підігрів повітря Режим рециркуляції Сумісний з MagicA..

Брізер Tion 3S Standard (всі фільтри)

У наявності

19 900.0 грн.

Фільтр первинного очищення G4 Фільтр від вірусів та алергенів НЕРА Н11 Фільтр від шкідливих газів і запахів AK XL Є підігрів по..

Брізер Tion 3S Smart (Standard + MagicAir)

У наявності

24 900.0 грн.

Фільтр первинного очищення G4 Фільтр від вірусів та алергенів НЕРА Н11 Фільтр від шкідливих газів і запахів AK XL Є підігрів по..

Брізер Tion 3S Plus (Standard + Модуль)

У наявності

24 000.0 грн.

Фільтр первинного очищення G4 Фільтр від вірусів та алергенів НЕРА Н11 Фільтр від шкідливих газів і запахів AK XL Є підігрів по..
Tion MagicAir - система розумного мікроклімату  MagicAir – це прилад-аналізатор для оцінки якості повітря і управління кл..

Модуль СО2+ для брізера Тіон

У наявності

5 900.0 грн.

Бажаєте встановити брізери в декількох приміщеннях?  Тоді Вам знадобиться Модуль СО2+, який купується разом з другим і наступни..
Клас фільтрації – G4 Ефективність – до 90% Частота заміни – 1 раз на рік Ціна на базовий фільтр G..
Клас фільтрації – HEPA E11 (Н11) Ефективність – більше 99,5% Частота заміни – 1 раз в 2 роки Ціна на антибактері..
Ефективність – більше 99,9% Тип вловлюються забруднювачів – гази і запахи Частота заміни – 1 раз на ..
Ефективність – більше 99% Матеріал – активоване вугілля "Екстрасорб" Частота заміни – 1 ра..
Показано з 1 по 10 з 10 (всього 1 сторінок)