ᐈ TION брізери 3S | Купити в Дніпрі, Одесі за найкращою ціною

TION брізери 3S

TION брізер 3s купити TION брізер 3S – це компактний пристрій вентиляції, яке призначене для активного припливу, очищення та рециркуляції великого об`єму вуличного повітря в приміщення. Tion 3s забезпечить будинок, квартиру або офіс свіжим і очищеним від вірусів і бактерій повітрям.

TION 3S

  • Свіже повітря 24 години на добу при закритих вікнах і без шуму.
  • Ефективне очищення від різних шкідливих часток за допомогою трьох фільтрів.
  • Функція підігріву повітряних мас до необхідної температури забезпечить не тільки чистим, але ще і теплим повітрям.
  • Можливість установки в зимовий період. Мінусова температура за вікном, не перешкода для установки брізера 3S.
  • Управління приладом і моніторинг рівня СО2 в приміщенні за допомогою мобільної станції MagicAir.

TION брізер 3s конструкція Брізер 3S рекомендовано встановлювати в містах з несприятливою екологічною обстановкою. Вентиляція брізер 3S очищає від пилу, пуху, пилку і різних шкідливих мікроорганізмів, забезпечуючи кімнату чистим і насиченим киснем повітрям. Особливо брізер Tion 3S необхідний в будинку, де постійно перебувають діти і люди, що страждають частими респіраторними захворюваннями та алергічними нападами. Цей пристрій оснащено наступними змінним фільтрами:

1. Фільтр первинного очищення класу G4 затримує великі і середні частинки пуху і пилу.

2. Фільтр антибактеріальний класу НЕРА Н11 з медичним стандартом очищення фільтрує приплив з ефективністю 99,9% від дрібнодисперсних частинок: віруси, плісняві суперечки, бактерії і алергени.

3. Фільтр адсорбционно-каталітичний AK XL позбавляє повітряні маси від шкідливих газів, запахів (запах тютюну, вихлопні гази від автотранспорту, промислові викиди).

 

Брізер 3S ціна

Tion 3S серії Special – пристрій припливної вентиляції з підігрівом повітря, який оснащений первинним фільтром від пилу і антибактеріальним фільтром.

Tion 3S серії Standart – прилад припливної вентиляції базового комплекту, плюс оснащений додатковим фільтром АК-XL від шкідливих для здоров'я неприємних запахів і газів.

Tion 3S серії Smart – оснащений усіма фільтрами, також в комплекті є система управління мікрокліматом MagicAir.

Tion 3S серії Plus – припливна вентиляція з повним пакетом фільтрів, в комплектації з модулем СО2 +. Даний варіант ідеальний для тих, хто хоче встановити кілька брізеров в будинку.

TION брізер 3s принцип роботи Управляти, налаштовувати і контролювати параметри Tion 3S роботи можна за допомогою наступних елементів інтерфейсу: кнопка управління зі світловою підсвічуванням, пульт управління, звуковий сигнал, гаджет з управління MagicAir (серія Smart).

 Брізер 3S купити за вигідною ціною можна у нас на складі або замовити з доставкою в будь-яке місто України на відділення Нової пошти. Для уточнення будь-яких питань по TION брізер 3S - телефонуйте до нас, ми із задоволенням відповімо! Купіть Tion 3S - забезпечте назавжди здоров'ям і комфортом свій будинок!

Брізер TION 3S

050-301-33-77

068-307-33-77

Квант Успіху - офіційні представники TION

 Брізер Tion 3S Special (без фільтра AK-XL)

У наявності

19 400.0 грн.

Фільтр первинного очищення G4 Фільтр від вірусів та алергенів НЕРА Н11 Є підігрів повітря Режим рециркуляції Сумісний з MagicA..

Брізер Tion 3S Standard (всі фільтри)

У наявності

19 900.0 грн.

Фільтр первинного очищення - G4 Фільтр від вірусів і алергенів - НЕРА Н11 Фільтр від шкідливих газів і запахів - AK XL Підігрів пові..

Брізер Tion 3S Smart (Standard + MagicAir)

У наявності

25 300.0 грн.

Фільтр первинного очищення G4 Фільтр від вірусів та алергенів НЕРА Н11 Фільтр від шкідливих газів і запахів AK XL Є підігрів по..

Брізер Tion 3S Plus (Standard + Модуль)

У наявності

24 600.0 грн.

Фільтр первинного очищення G4 Фільтр від вірусів та алергенів НЕРА Н11 Фільтр від шкідливих газів і запахів AK XL Є підігрів по..
Tion MagicAir - система розумного мікроклімату  MagicAir – це прилад-аналізатор для оцінки якості повітря і управління кл..

Модуль СО2+ для брізера Тіон

У наявності

5 900.0 грн.

Бажаєте встановити брізери в декількох приміщеннях?  Тоді Вам знадобиться Модуль СО2+, який купується разом з другим і наступни..
Клас фільтрації – G4 Ефективність – до 90% Частота заміни – 1 раз на рік Ціна на базовий фільтр G..
Клас фільтрації – HEPA E11 (Н11) Ефективність – більше 99,5% Частота заміни – 1 раз в 2 роки Ціна на антибактері..
Ефективність – більше 99,9% Тип вловлюються забруднювачів – гази і запахи Частота заміни – 1 раз на ..
Ефективність – більше 99% Матеріал – активоване вугілля "Екстрасорб" Частота заміни – 1 ра..

Фильтр Hepa H11 для Tion Lite

У наявності

850.0 грн.

Клас фільтрації - HEPA E11 (H11) Тип - від вірусів, бактерій, пилку Ефективність -> 95% Ціна на фільтр HEPA вказана за 1 штуку...
Показано з 1 по 11 з 11 (всього 1 сторінок)