Електрорадіатори

Електрорадіатори


Інструкція до електрорадіатора BRAVO (ЕРА)

Інструкція до електрорадіатора BRAVO (ЕРА) [Переглянули 9896 раз]

 Ви купили якісний і економний опалювальний прилад - електрорадіатор BRAVO, який додасть у Ваше життя комфорт і затишок, з ним Ви назавжди забудете про будь-які проблеми з опаленням! Ваш електрорадіатор BRAVO заправлений, протестований і повністю готовий до роботи!

Який обігрівач краще для будинку

Який обігрівач краще для будинку [Переглянули 4216 раз]

 У даній статті ми представимо критерії, за якими можна оцінити ефективність і економічність опалювального приладу, і відповімо на найбільш часто задається питання: Як вибрати обігрівач для будинку, квартири, офісу? Який обігрівач краще?

Тепловідбивний екран за радіатором: для чого він потрібен?

Тепловідбивний екран за радіатором: для чого він потрібен? [Переглянули 433 раз]

 Добігає кінця осінь, і справжні холода ще попереду. Як же не замерзнути взимку і при цьому заощадити на опаленні? Для збільшення ефективності роботи радіаторів і електрорадіаторів ми рекомендуємо встановити тепловідбивний екран. У даній статті ми розповімо, що це таке і в чому його особливість.

Характеристики опалення - електрорадіатор BRAVO

Характеристики опалення - електрорадіатор BRAVO [Переглянули 3521 раз]

Відмінні характеристики опалення електрорадіатори BRAVO  Витрати на облаштування опалення електрорадіатори BRAVO істотно нижче, ніж покупка і монтаж водяної опалювальної системи з котлом, що працює на будь-якому паливі.

Історія обігріву

Історія обігріву [Переглянули 1155 раз]

 Починаючи з IV-V століть до нашої ери і ще довгий час, основним видом обігріву приміщень були дров'яні печі з откритиОтопленіе твердим топлівомм огнем.Однако згодом з'являються багатоповерхові будівлі і люди починають розуміти незручності і небезпеку дров'яних печей, розташованих безпосередньо в приміщенні. На початку XIX ст. з'явилося парове опалення. Компактні опалювальні прилади, можливість обігріву багатоповерхових будинків і відносна економія палива швидко зробили таку систему популярною. Але в процесі експлуатації поступово виявлялися недоліки такого виду обігріву ... читати далі >>>

Програма Енергозбереження

Програма Енергозбереження [Переглянули 1315 раз]

Кредитна програма енергоефективності з відшкодуванням до 30% витрат  Підприємство Квант Успіху спільно з Ощадбанком беруть участь в національній Програмі Енергозбереження «Ощадний дiм».  За підтримки уряду України Ви маєте можливість оформити кредит і купити опалювальне обладнання з компенсацією до 30% вартості обладнання.

Комфортное водяное отопление

Комфортное водяное отопление [Переглянули 709 раз]

 Максимально комфортним і безпечним для людини є водяне опалення конвекційним способом, яке отримало в даний час найбільшого поширення в усьому світі. На відміну від пара в паровому опаленні гаряча вода має істотно меншу температуру. Нагрівання батарей опалення до такої температури (не більше 72 ° С) не шкодить організму людини: не сушить повітря, не випалює пил і кисень.

Інструкція Ера 2-М

Інструкція Ера 2-М [Переглянули 5045 раз]

Ви стали щасливим володарем якісного та економного опалювального приладу. Електрорадіатор ЕРА дозволить Вам назавжди забути про холод і дискомфорт!  Ваш електрорадіатор ЕРА заправлений, протестований і повністю готовий до роботи!

Інструкція Ера-4

Інструкція Ера-4 [Переглянули 2265 раз]

 Електричний радіатор ЕРА з автоматикою 4-го покоління дозволяє не тільки підтримувати температуру в приміщенні в режимі Клімат-Контроль, але і дає можливість програмувати роботу обігрівача за годинними періодам на весь тиждень. Така функція істотно заощаджує витрати на обігрів і знижує загальне навантаження на мережу.

Показано з 1 по 9 з 9 (всього 1 сторінок)