Терморегулятори для Обігрівачів (від 450грн) Краща Ціна +

Терморегулятори для обігрівачів

Терморегулятори для обігрівачів

 Електричні обігрівачі без контролю температур не так зручні у використанні, оскільки існує необхідність постійного включення і виключення, спираючись на температуру повітря. До того ж, прийшовши додому в холодну пору, необхідно прогрівати приміщення і знаходиться в стані дискомфорту, поки приміщення не прогріється до прийнятної температури, а залишати опалювальний прилад включеним на дуже довгий час без нагляду - пожежонебезпечні.

 Ви можете уникнути цих незручностей придбавши терморегулятор для електрообігрівача Terneo! Їх використання надає можливість встановити і дотримуватися тієї температури в кімнаті, яку ви віддасте перевагу.

Переваги у використанні терморегулятора Terneo для обігрівачів

1) Економія витрат на електроенергію. Завдяки датчикам температури, обігрівач припинятиме нагрів, що досягли заданої температури, що дозволить йому працювати максимум 7 годин на день.
2) Сучасне програмне забезпечення. Існують регулятори з WI-FI модулем, за допомогою якого Ви можете контролювати температуру в вашому домі, перебуваючи на роботі / прогулянці / шляху додому.
3) Постійна підтримка необхідної температури. При зниженні заданої температури (з похибкою до 1 ° C) обігрівач включиться і досягнувши її знову вимкнеться

 Купити термостати для електричної теплої підлоги Ви можете на складі в Харкові або замовити з доставкою в будь-яке місто України на відділення Нової пошти або з адресною доставкою на об'єкт.

Купити терморегулятори для обігрівачів

Квант Успіху - 050-301-33-77

ТЕЛЕФОНУЙТЕ!Межі регулювання – 0 до 30 °С Максимальне навантаження – 3 кВт Управління – електронне Струм навантаження &nda..
Межі регулювання – 0 до 30 °С Максимальне навантаження – 3 кВт Габарити (ШхВхГ) – 60х106х76 мм Управління &nda..
Межі регулювання температури – від 5 до 45 °С Максимальна потужність навантаження - 3кВт Управління – Wi-Fi​ Ст..
Межі регулювання температури – від 0 ... 35 °С Максимальна потужність навантаження - 3000 ВА Струм навантаження - 16 А Нап..
Межі регулювання температури – від 0 ... 35 °С Максимальна потужність навантаження - 3000 ВА Струм навантаження - 16 А Нап..
Акція

Терморегулятор для обігрівачів terneo pro*

У наявності

1 148.0 грн.1 033.0 грн.

Межі регулювання температури – від 5 ... 35 °С Максимальна потужність навантаження - 3000 ВА Струм навантаження - 16 А Нап..
Межі регулювання температури – від 5 ... 95 °С Максимальна потужність навантаження - 3000 ВА Струм навантаження - 16 А Нап..
Показано з 1 по 7 з 7 (всього 1 сторінок)